WYCIECZKA SAMOLOTOWA AMSTERDAM

/WYCIECZKA SAMOLOTOWA AMSTERDAM
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

WYCIECZKA SAMOLOTOWA AMSTERDAM

2020-06-25T13:50:39+00:00
Kategoria: Wycieczki zagraniczne, Wycieczki
Kierunek wyjazdu: Holandia
Transport: Samolot
Ilość dni: 4 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

1. DZIEŃ
Zbiórka na wybranym lotnisku na 2 godziny przed wylotem, odprawa i przelot do Amsterdamu. Transfer do hotelu i złożenie bagażu. Krótki czas wolny na odpoczynek i przejazd na zwiedzanie Amsterdamu uważany jest przede wszystkim za miasto wolności i tolerancji, to jednak też miejsce, dla tych, którzy lubią odpocząć od stresu w świetnej atmosferze. Amsterdam położony jest częściowo poniżej poziomu morza i pocięte pajęczyną kanałów, z których podziwiać można charakterystyczne wysokie kamienice. To miasto pełne muzeów, w których zgromadzono bezcenne kolekcje oraz targów kwiatowych, gdzie wzrok przyciągają wszystkie kolory świata! W pachnącym kawą Amsterdamie warto spędzić kilka dni!Plac Dam – centralny plac Amsterdamu, który mieszkańcy miasta upodobali sobie na miejsce spotkań. Przy Placu Dam znajduje się Pałac Królewski – siedziba niderlandzkiej monarchii. Dawny targ rolny Nieuwmarkt oraz średniowieczny budynek Waag – dawna brama miejska.Begijnhof – zabytkowy placyk otoczony wysokimi kamienicami i wspaniale zachowany Drewniany Domek – jeden z dwóch drewnianych domów w mieście. W czasie zwiedzania – przerwa na posiłek (średnia cena obiadokolacji w restauracji w Amsterdamie to ok. 15-20 €). Wieczorem powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

2-3. DZIEŃ
Po śniadaniu zapraszamy na zwiedzanie Amsterdamu. Rejs po malowniczych kanałach Amsterdamu, podczas którego będzie można zobaczyć liczne barki mieszkalne oraz kilkupiętrowe wąskie kamienice, charakterystyczne właśnie dla Niderlandów. Zwodzony Chudy Most (Magere Brug) – najpiękniejszy z prawie 1300 mostów Amsterdamu; Most 15 Mostów, z którego roztacza się jeden z piękniejszych widoków w Amsterdamie oraz wzorowany na paryskich mostach Niebieski Most, przez który wchodziło się dawniej do Dzielnicy Żydowskiej. Muzeum Van Gogha, w którym znajdują się pamiątki po malarzu oraz bezcenna kolekcja obrazów słynnego impresjonisty oraz wiele prac współczesnych mu malarzy, m.in. Gauguina czy Lautreca. Wieczorny spacer Dzielnicą de Wallen, znaną lepiej jako Dzielnica Czerwonych Latarni; położony w sercu dzielnicy Oudekerk – najstarszy kościół w mieście, z którym związany był Rembrandt. Dla chętnych wizyta w jednym z coffee shopów, które stanowią sporą atrakcję miasta. Heineken Experience – muzeum słynnego piwa, mieszczące się w zabytkowym wnętrzu dawnego browaru – multimedialna ekspozycja połączona z degustacją piwa. Szlifiernia i muzeum diamentów Coster Diamonds, gdzie będzie można zobaczyć cały proces obróbki tych szlachetnych kamieni.Bloemenmarkt – oszałamiająco kolorowy, pływający targ kwiatowy. Wzdłuż kanału z targiem kwiatowym znajdują się liczne sklepy z typowymi holenderskimi serami, gdzie będzie możliwość degustacji. Dla chętnych wizyta Rijksmuseum – holenderskim muzeum narodowym, gdzie znajduje się wspaniała kolekcja europejskiego malarstwa, na czele ze słynną Strażą Nocną Rembrandta (ok. 18 €). W czasie zwiedzania będzie też możliwość spróbowania amsterdamskich specjałów kulinarnych, np. śledzi z cebulką i ogórkiem, które uważane są za najlepsze na świecie (ok. 3 €), frytek z różnorakimi sosami (ok. 3 €), podawanych na ciepło stroopwafli (ok. 3-4 €) czy stamppot – rodzaju jednogarnkowej potrawy z warzyw i boczku (ok. 15 €). W czasie zwiedzania – przerwa na posiłek. Wieczorami powrót do hotelu i nocleg.

4. DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie i złożenie bagażu. Przejazd na zwiedzanie Amsterdamu. Artystyczna dzielnica Jordaan, w której znajduje się Westerkerk, charakteryzujący się najwyższą wieżą w Amsterdamie – zwiedzanie kościoła, w którym pochowany jest Rembrandt (jeśli będzie możliwość); niezwykle malowniczy Zaułek 9 Uliczek, gdzie znajdują się małe sklepiki z rękodziełem. Dla chętnych wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s (ok. 22 €). W czasie zwiedzania – przerwa na posiłek. Po południu odbiór bagażu, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

UWAGI:
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów (zwiedzanie muzeów z przewodnikiem lokalnym). Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Amsterdamie po przylocie. W pojedynczych przypadkach transfer lotniskowy może być realizowany jedynie pod opieką lokalnego kierowcy. Transfery lotniskowe realizowane są busem/autokarem, przejazdy podczas zwiedzania odbywają się komunikacją miejską i podmiejską. Dokumenty podróży będą do odbioru na lotnisku (u pilota lub przedstawiciela naszego biura) lub zostaną wysłane wcześniej drogą mailową – w takiej sytuacji Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zbiórki i przekazania dokumentów. Dla osób niepełnoletnich nie będzie możliwości degustacji alkoholu w czasie wizyty w Heineken Experience.

ŚWIADCZENIA:
Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi), bagaż podręczny, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, 3 noclegi w hotelu 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami, 3 śniadania, opieka pilota, ubezpieczenie podstawowe (KL do 10.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

DODATKOWO PŁATNE:
cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki, orientacyjny koszt realizacji programu zwiedzania to ok. 120-140 € (w zależności od wielkości grupy) – kwota ta obejmuje przejazdy komunikacją miejską i podmiejską podczas realizacji programu, rejs po kanałach Amsterdamu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji (Muzeum Van Gogha, Heineken Experience), degustację sera oraz lokalnych przewodników, cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości ok. 2-3 €/os/noc, opcje dla chętnych (Rijksmuseum, Muzeum Madame Tussaud’)

BAGAŻ:
Cena naszych weekendów zawiera jedynie bagaż podręczny, którego wymiar i wagę określa linia lotnicza operująca na danej trasie. Przypominamy, że w bagażu podręcznym nie mogą znajdować się płyny ani żele czy fluidy w opakowaniach większych niż 100 ml oraz ostre narzędzia (noże, metalowe pilniczki do paznokci, nożyczki, itp.). Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego – ceny bagażu zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki, a dodatkowy bagaż przypisany jest do konkretnej osoby.

UBEZPIECZENIA:
Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 10.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia:

Ubezpieczenie PLUS – rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 20.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł – dopłata +20 zł

Ubezpieczenie MAX – rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 30.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł – dopłata +60 zł

Ubezpieczenie KR – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki – dopłata +3% wartości wycieczki

Ubezpieczenie KRCHP – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych – dopłata +6% wartości wycieczki.

WYLOTY:

Berlin Schoenefeld, Kraków

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.