Wycieczki do Krakowa – Zakopane – Wisła – Kraków

Zapraszamy Państwa. Wycieczki do Krakowa, wycieczki do Zakopanego, wycieczki do Wisły.

1.Dzień
Przylot do Krakowa. Transfer do hotelu w Zakopanem, stolicy polskich Tatr. Zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta. Kolacja w hotelu i nocleg.

2. Dzień
Po śniadaniu spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Spacer Doliną Kościeliską, najpiękniejszą w polskiej części Tatr. Wieczorem kolacja folklorystyczna z przysmakami kuchni góralskiej i muzyką na żywo. Nocleg w Zakopanem.

3. Dzień
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem. Do wyboru są dwie wycieczki: nad największe jezioro górskie polskich Tatr – Morskie Oko lub kolejką linową na Kasprowy Wierch (1987 m n.p.m.). Kolacja i nocleg w hotelu.

4. Dzień
Po śniadaniu przejazd do Wisły, miasta rodzinnego najsłynniejszego polskiego skoczka narciarskiego Adama Małysza oraz kurortu i centrum sportów zimowych. Zwiedzanie pałacu myśliwskiego Habsburgów, wędrówka po Parku Narodowym i opcjonalnie wizyta w jednym z największych polskich browarów piwa Żywiec. Kolacja i nocleg w hotelu w Wiśle.

5. Dzień
Śniadanie Wyjazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z najważniejszymi zabytkami na trasie: Droga Królewska, Brama Floriańska, Sukiennice, Kościół Mariacki oraz Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim i Katedrą Królewską. Kolacja w jednej z typowych krakowskich restauracji. Nocleg w hotelu w Krakowie.

6. Dzień
Po śniadaniu transfer na lotnisko i lot powrotny.

ŚWIADCZENIA:
– 5 x nocleg w trzy- lub czterogwiazdkowych hotelach w Zakopanem, Wiśle i Krakowie
– wyżywienie wg. programu
– bilety wstępu do miejsc zwiedzanych
– opieka przewodników lokalnych
– opieka pilota
– transport autokarem, busem lub minibusem
– ubezpieczenie NNW 5.000 zł