Zamki i Pałace Białorusi

/Zamki i Pałace Białorusi
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Zamki i Pałace Białorusi

2020-06-25T14:28:34+00:00
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Zamki i Pałace Białorusi

Zamki i Pałace Białorusi

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki   – granica państwa.GRODNO, zwiedzanie miasta: kościoły, stary i nowy zamek, cerkiew Borysa i Gleba nad Niemnem, dom i pomnik Elizy Orzeszkowej, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2. DZIEŃ

GRODNO, po śniadaniu cd. zwiedzania miasta: cmentarz z miejscem pochówku Elizy Orzeszkowej – BOHATYROWICZE, grób Jana i Cecylii – SZCZUCZYN, pałac Druckich-Lubeckich – LIDA, zamek Giedymina, kościoły, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3. DZIEŃ

LIDA, po śniadaniu wyjazd – NOWOGRÓDEK, muzeum w domu Adama Mickiewicza, ruiny zamku książąt litewskich, kościół parafialny – MIR, zespół pałacowo – parkowy należący do ordynacji nieświeskiej, wpisany na listę UNESCO – NIEŚWIEŻ, najważniejsza rezydencja Radziwiłłów, kościół katolicki, mauzoleum rodu Radziwiłłów, brama słucka – BARANOWICZE, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
4. DZIEŃ

BARANOWICZE, po śniadaniu wyjazd – KOSÓW POLESKI, ruiny neogotyckiego zamku – MERECZOWSZCZYZNA, dworek – miejsce urodzenia Tadeusza Kościuszki – PIŃSK, kościół i klasztor oo. franciszkanów, pałac Butrymowiczów, kolegium oo jezuitów, ew. rejs po Prypeci. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5. DZIEŃ

PIŃSK, po śniadaniu wyjazd – BEREZA KARTUSKA, pozostałości klasztoru oo. Kartuzów, więzienie polskie – KOBRYŃ, dworek Romualda Traugutta – BRZEŚĆ, twierdza brzeska – granica państwa – powrót do miejsca zbiórki  w godzinach późnowieczornych.
ŚWIADCZENIA :
transport: autokar (klimatyzacja), bus lub minibus

– zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach, pokoje 2-os z łazienkami
– wyżywienie zgodnie z programem: 4 x śniadania, 4 x obiadokolacje
– opiekę pilota na całej trasie
– ubezpieczenie NNW i KL (TU Europa)
– opłaty graniczne, parkingowe, drogowe (autostrady)
DODATKOWO PŁATNE :

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usług przewodników lokalnych, płatne obligatoryjnie u pilota – ok. 30 euro
kosztów wizy grupowej i dokumentacji wizowej na Białoruś – 150 zł
 

Uwaga:

dopłata do pokoju 1-os. – 280 zł
20 dni przed wyjazdem należy złożyć dokumentację wizową: 1 zdjęcie (o wymiarach 3,5 x 4,5 cm, aktualne, kolorowe, matowe, en face (na wprost), na jasnym tle), wypełniony wniosek wizowy i paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z terytorium Białorusi, z co najmniej dwiema wolnymi stronami

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.