Żukowo – Chmielno – Wieżyca – Szymbark

/Żukowo – Chmielno – Wieżyca – Szymbark
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Żukowo – Chmielno – Wieżyca – Szymbark

2020-06-29T09:46:44+00:00
Kategoria: Wycieczki krajowe, Wycieczki
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 1 DZIEŃ. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wycieczka do Żukowa  – Chmielno – Wieżyca – Szymbark

Wyjazd z miejsca zbiórki Przejazd i wycieczka do Żukowa, zwiedzanie: zespół poklasztorny norbertanek (kościół NMP i Muzeum haftu kaszubskiego), najstarsza elektrownia wodna w Rutkach – Kartuzy: zespół poklasztorny kartuzów (kościół WNMP) – Chmielno: Muzeum Ceramiki Neclów – Wieżyca: wieża Widokowa – Szymbark Centrum Edukacji i Promocji Regionu (najdłuższa deska na świecie, dom ,,Sybiraka”, dom do góry nogami i inne). Powrót do trójmiasta.

ŚWIADCZENIA:
– transport autokarem, busem lub minibusem,opiekę pilota/przewodnika,obiad, ubezpieczenie  NNW

DODATKOWO PŁATNE:
Bilety wstępu do miejsc zwiedzanych

 

 

 

 

Wycieczka do Żukowa Białystok, Wycieczka do Żukowa Bydgoszcz, Wycieczka do Żukowa Elbląg,  Wycieczka do Żukowa Gdańsk, Wycieczka do Żukowa Katowice, Wycieczka do Żukowa Kielce, Wycieczka do Żukowa Kraków, Wycieczka do Żukowa  Lublin, Wycieczka do Żukowa Łódź, Wycieczka do Żukowa Olsztyn, Wycieczka do Żukowa Poznań, Wycieczka do Żukowa Rzeszów, Wycieczka do Żukowa Szczecin, Wycieczka do Żukowa Warszawa, Wycieczka do Żukowa Wrocław,

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.