lukasz1

Variustur został wyłącznym ambasadorem tworzonych i realizowanych projektów przez Łukasza Grużewskiego. Projekty realizowane są w układzie lokalnym i ogólnopolskim.

Łukasz Grużewski to ekonomista, marketingowiec i szkoleniowiec. Realizuje projekty oraz oferuję usługi, które możemy określić jako marketingowe rewolucje biznesu. Łukasz jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i pochodzi z naszego regionu, gdzie prowadził przez kilka lat własną firmę. Obecnie współpracuję z Krajowym Funduszem Szkoleniowym i kilkoma stowarzyszeniami w ramach, których pomaga firmom. Łukasz posiada zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu marketingu, ekonomii, prawa pracy oraz zarządzania ludźmi, który realizuję projekt „Łukasz Grużewski”

Łukasz sam mówi o swoim projekcie, iż jest to forma współpracy opartej o zasadę B2B i dużego zaufania. Zaufanie jest niezwykle ważne, ponieważ muszę poznać doskonale firmę, która istnieje jakiś czas na rynku lub zamysł nowo tworzonej firmy. Dzięki temu mogę zbudować wspólnie z właścicielem strategię rozwoju jego biznesu. Dzięki współpracy i analizy  danych ekonomiczny jest w stanie wyprowadzić firmę z zakrętu i ponownie wprowadzić ją na szerokie wody.

Zachęcamy do skorzystania z usług Łukasza Grużewskiego, którego umiejętności sami sprawdziliśmy.

Celem poznania szczegółów proszę skontaktować się z nami lub za pośrednictwem strony lukaszgruzewski.pl, przy kontakcie bezpośrednio przez stronę prosimy o podanie źródła informacji, wówczas będziesz miał możliwość uzyskania zniżki.