[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]lukasz1[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text css=”.vc_custom_1468854113642{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #2561ed !important;}”]Variustur został wyłącznym ambasadorem tworzonych i realizowanych projektów przez Łukasza Grużewskiego. Projekty realizowane są w układzie lokalnym i ogólnopolskim.[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1468854082896{padding-bottom: 5px !important;}”]Łukasz Grużewski to ekonomista, marketingowiec i szkoleniowiec. Realizuje projekty oraz oferuję usługi, które możemy określić jako marketingowe rewolucje biznesu. Łukasz jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i pochodzi z naszego regionu, gdzie prowadził przez kilka lat własną firmę. Obecnie współpracuję z Krajowym Funduszem Szkoleniowym i kilkoma stowarzyszeniami w ramach, których pomaga firmom. Łukasz posiada zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu marketingu, ekonomii, prawa pracy oraz zarządzania ludźmi, który realizuję projekt „Łukasz Grużewski”

Łukasz sam mówi o swoim projekcie, iż jest to forma współpracy opartej o zasadę B2B i dużego zaufania. Zaufanie jest niezwykle ważne, ponieważ muszę poznać doskonale firmę, która istnieje jakiś czas na rynku lub zamysł nowo tworzonej firmy. Dzięki temu mogę zbudować wspólnie z właścicielem strategię rozwoju jego biznesu. Dzięki współpracy i analizy  danych ekonomiczny jest w stanie wyprowadzić firmę z zakrętu i ponownie wprowadzić ją na szerokie wody.

Zachęcamy do skorzystania z usług Łukasza Grużewskiego, którego umiejętności sami sprawdziliśmy.[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1468843252634{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #2561ed !important;}”]Celem poznania szczegółów proszę skontaktować się z nami lub za pośrednictwem strony lukaszgruzewski.pl, przy kontakcie bezpośrednio przez stronę prosimy o podanie źródła informacji, wówczas będziesz miał możliwość uzyskania zniżki.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_btn title=”Marketing” color=”success” link=”url:http%3A%2F%2Flukaszgruzewski.pl%2Fmarketing%2F||”][vc_btn title=”Szkolenia” color=”warning” link=”url:http%3A%2F%2Flukaszgruzewski.pl%2Fszkolenia-online%2F||”][vc_btn title=”Ekonomia” color=”primary” link=”url:http%3A%2F%2Flukaszgruzewski.pl%2Fekonomia%2F||”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]