Bilety promowe

//Bilety promowe
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl
Bilety promowe 2022-08-09T10:47:18+00:00

Bilety promowe Polferries i Stena Line

Polferries promy do Szwecji i Danii.

Codziennie do Skandynawiirejsy wycieczkowe (Kopenhaga, Bornholm, Sztokholm, klify duńskiego wybrzeża, Sigtuna, Uppsala), tematyczne (różne koncerty), oferty pobytowe (domki, hotele, campingi).

Kierunki – bilety promowe:
Świnoujście – Ystad
Ystad – Świnoujście
Gdańsk – Nynäshamn
Nynäshamn – Gdańsk
Świnoujście – Kopenhaga via Ystad
Kopenhaga via Ystad – Świnoujście

Podane kierunki obsługują promy CRA – Cracovia; MAZ – Mazovia; BAL – Baltivia.

Wyjazdy grupowe:
Dla firm pomożemy zorganizować konferencję czy eventy na morzu albo podczas postoju promu w Gdańsku.

Polferries Biuro sprzedaży w Elblągu
Biuro Podróży Variustur
ul. 3 Maja 15, 82-300 Elbląg
Tel.: 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Stena Line promy do Szwecji, bilety promowe, rejsy turystyczne.

Promy Stena Line oferują transport morski trzy razy dziennie na trasie Gdynia – Karlskrona. Bezpieczne i tanie promy Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Baltica odpływają codziennie do Szwecji.

Wyjazdy grupowe
Oderwiemy uczestników imprez firmowych od codziennej rutyny – damy im morską przygodę oraz pokażemy piękno wycieczek zagranicznych w Skandynawii. Wśród naszych pomysłów znajdą Państwo inspirację dla wyjazdów grupowych, integracyjnych i dla konferencji.

Oferta dla grup od 15 do 500 osób!
Propozycje wycieczek firmowych (od 24h do 4 dni) dopasowane są do Państwa potrzeb. Komfort i swoboda przestrzeni podczas rejsu z Gdyni do Karlskrony (Szwecja). Możliwość zorganizowania konferencji i dodatkowych aranżacji na morzu i lądzie. Wyjątkowa rozrywka z intensywną dawką morskiej przygody oraz udany wypoczynek w Skandynawii pod naszą opieką!

Stena Line Biuro sprzedaży w Elblągu
Biuro Podróży Variustur
ul. 3 Maja 15, 82-300 Elbląg
Tel.: 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Bilety promowe Polferries, Bilety promowe Stena Line, Bilety promowe Elbląg, rejsy turystyczne, bilety promowe dla grup, tanie bilety promowe, wycieczki promowe, bilety do Szwecji, bilety do Danii, bilety do Kopenhagi, bilety do Karlskrone, bilety do Ystad, Polferries bilety Elbląg, Stena Line bilety Elbląg, rejsy wycieczki grupowe, bilety do Skandynawii, Skandynawia promem, rejsy turystyczne Skandynawia, Polferries bilety Braniewo, Stena Line bilety Braniewo

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.