Beskidy – Słowacja – Węgry

/Beskidy – Słowacja – Węgry
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Beskidy – Słowacja – Węgry

2023-02-08T16:03:12+00:00
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Muszyna Zdrój – Niedzica – Lipany – Stara Lubowla – Budapeszt – Krynica Zdrój

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Nocleg w Muszynie Zdrój. Zakwaterowanie w Hotelu Muszyna 3*, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie – stół szwedzki. Rejs po jeziorze Czorsztyńskim. Podczas rejsu zobaczymy: Zamek Dunajec w Niedzicy, zamek w Czorsztynie, Zaporę Wodną w Niedzicy, skansen na półwyspie Stylchen, Zielone Skałki, Pieniński Park Narodowy oraz wiele innych. Zwiedzanie zamku w Niedzicy. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie – stół szwedzki. Pobyt w termach w Aquaparku Lipany. Temperatura wody około 30-36 stopni Celsjusza. Następnie zwiedzanie zamku w Starej Lubowli. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie w formie suchego prowiantu. Wyjazd do Budapesztu. Zwiedzanie zaczniemy od Góry Gellerta wznoszącej się 130 metrów nad płynącym poniżej Dunajem. Na wzgórzu ujrzymy Cytadelę wzniesioną przez Habsburgów w celu poskromienia nieposłusznych mieszkańców Pesztu oraz Statuę Wolności. Następnie zobaczymy Zamek Królewski, który przez 700 lat był siedzibą węgierskich królów. W trakcie spaceru przejdziemy obok Kościoła Macieja – miejsca koronacji i ślubów królewskich. Następnie z Baszty Rybackiej, budowli z siedmioma neoromańskimi wieżami, będziemy mogli podziwiać panoramę miasta. Obiad w porze kolacji. Rejs statkiem po Dunaju. Zakwaterowanie, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Budapesztu – Peszt – części nizinnej stolicy Węgier. Spacer przez miasto, zobaczymy charakterystyczny budynek Parlamentu, przejście przez park, liczne pomniki, zabudowa miejska, kamienice, zwiedzanie Bazyliki Św. Stefana, w której przechowywana jest najważniejsza relikwia kraju – prawica pierwszego króla Węgier. Powrót do Muszyny-Zdrój. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie – stół szwedzki. Zwiedzanie w Muszynie Zdrój góry zamkowej oraz spacer po ogrodach sensorycznych. Przejazd do Krynicy Zdrój. Spacer po uzdrowisku – degustacja wody w pijalni wód. Wjazd kolejką linowo-terenową na Górę Parkową oraz zjazd. Czas wolny na indywidualny spacer. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
7. DZIEŃ
Śniadanie – stół szwedzki. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu w pok. 2-os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalny przewodnik po Budapeszcie, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1-os. – na zapytanie.

 

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Niedzica – fot. by Dariusz Staniszewski, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-1890681/

 


Beskidy wycieczki, wycieczki w Pieniny, Pieniny wycieczki, Wycieczki Muszyna Zdrój, wycieczki Niedzica, wycieczki Drużbaki Wyżne, wycieczki Stara Lubowla, wycieczki Budapeszt, wycieczki Krynica Zdrój, wycieczka w Beskidy, Hotel Klimek Muszyna Zdrój, Budapeszt rejs po Dunaju, Beskidy wycieczki, Góra Parkowa Krynica Zdrój, Beskidy Słowacja Węgry, Aquapark Lipany

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.