Kajakiem po Kanale Elbląskim

/Kajakiem po Kanale Elbląskim
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Kajakiem po Kanale Elbląskim

2023-02-08T15:16:56+00:00
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Dwa tygodnie, tyle potrzeba by pokonać Krainę Kanału Elbląskiego. Znajduje się tu wiele połączeń wodnych w systemie Kanału. Rzeki, jeziora, kanały to prawdziwy raj dla pasjonatów sportu wodnego i aktywnego wypoczynku. Jednak można odkryć Kanał Elbląski w pigułce. Taką pigułką będzie niezwykle urokliwa trasa z Piławek do Ostródy przez jezioro Drwęckie.

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przyjazd w okolice Miłomłyna. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg. Możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej.
2.
DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Piławek. Płynąc kajakiem przez malownicze jezioro Drwęckie dopłyniemy do Ostródy. W trakcie krótkich przerw dowiemy się ciekawostek o jeziorze, mieście i okolicy. Trasa prowadzi przez urokliwe widoki przyrody, które pomogą poczuć uzdrowiskowy klimat. W Ostródzie czeka nas spacer po bulwarze. Z lądu zobaczymy w większej okazałości jezioro Drwęckie, plażę miejską, jezioro Sajmino, jezioro Tabórz, a także Zamek Krzyżacki. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
3.
DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Możliwość skorzystania z rejsu statkiem:
1 opcja – Rejs po jeziorze Drwięckim.
2 opcja – Rejs z Ostródy do Starych Jabłonek.
3 opcja – Rejs z Buczyńca do Elbląga.
Po rejsie powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd busem lub autokarem w zależności od ilości osób, zakwaterowanie w hotelu 3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
rzeka Drwęca – fot. e-gabi, https://pixabay.com/images/id-367986/ Pixabay License

 

 

 


Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Białystok, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Elbląg, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Gdańsk, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Katowice, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Kraków, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Olsztyn, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Rzeszów, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Szczecin, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Warszawa, Wycieczka Kajakiem po Kanale Elbląskim Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.