Mała Pętla Mazurska

/Mała Pętla Mazurska
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Mała Pętla Mazurska

2022-01-12T13:09:26+00:00
Kategoria: Wycieczki rowerowe Polska
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Rower
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Mała Pętla Mazurska
Giżycko – Kętrzyn – Mrągowo – Krutyń – Mikołajki – Giżycko / całość trasy ok. 240 km

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Giżycka. Do Gierłoży dojedziemy trasą z widokiem na jezioro Łabap. Po drodze miniemy Twierdzę Boyen, jest to największy zabytek na Mazurach. Twierdza w kształcie gwiazdy, będąca ważnym obiektem strategicznym, blokujący. Położona w zachodniej części Giżycka, na wąskim przesmyku między dwoma dużymi jeziorami mazurskimi – Kisajno i Niegocin. W Gierłoży zwiedzimy byłą kwaterę Hitlera. Dla chętnych zwiedzanie Parku Miniatur. Przyjazd do Kętrzyna. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Trasa rowerowa doprowadzi nas do Reszla. Zwiedzanie zamku gotyckiego, który położony jest nad brzegiem rzeki Sejny, w południowo-wschodniej części miasta. Dalej Święta Lipka – znana już od XV wieku jako miejsce pielgrzymek, co roku, ponad 100 tys. turystów przyjeżdżających na Mazury, odwiedza znajdujące się tu Sanktuarium Maryjne, często nazywana jest Częstochową Północy. Przyjazd do Mrągowa. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Przez Mazurski Park Krajobrazowy dotrzemy do wsi Krutyń, malowniczo położonej nad rzeką Krutynią. Dla chętnych spływ kajakowy Krutynią do wsi Ukta. Zakwaterowanie w Krutyni, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Przez kolejne mazurskie miasteczko Ruciane Nida dojedziemy do Popielna, gdzie zwiedzimy muzeum przyrodnicze. W okolicy Rucianego Nidy będziemy mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje śluza. W drodze do Mikołajek przeprawa promem przez Jezioro Bełdany. Zakwaterowanie w Mikołajkach, obiad w porze kolacji, nocleg. Dla chętnych rekreacja w kompleksie „Tropikana” w hotelu Gołębiewski.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Giżycka trasą rowerową lub dla chętnych rejs statkiem Żeglugi Mazurskiej z Mikołajek do Giżycka. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: zakwaterowanie w hotelach 2/3*, wyżywienie wg oferty, pilot rowerowy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: ewentualne bilety wstępu (kwatera Hitlera, Park Miniatur, Święta Lipka, spływ kajakowy, Muzeum przyrodnicze, rekreacja w kompleksie Tropikana, rejs statkiem Żeglugi Mazurskiej), dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wybierając się na wycieczkę rowerową uczestnik powinien:
– mieć sprawny rower (koniecznie zrobić przegląd przed wyprawą),
– zabrać ze sobą m.in.: narzędzia do wykonywania podstawowych napraw rowerowych, pompkę, zapięcie do roweru, smar do łańcucha, zapasowe dętki (wskazane co najmniej 2 sztuki), apteczkę.
– mieć odpowiednio oświetlony rower.

Oferujemy obsługę grup rowerowych busem wraz z kierowcą do 8 osób: przewóz osób (bez rowerów), bagażów oraz przepaków.
Zapraszamy do współpracy!
Informacja na stronie: przewozosobeuropa.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Mikołajki – fot. by Spudaitis, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4488749/


 

 

 

 


Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Białystok, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Elbląg, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Gdańsk, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Katowice, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Kielce, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Kraków, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Poznań, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Rzeszów, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Szczecin, Wycieczka rowerowa Mała Pętla Mazurska Warszawa

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.