Jaworzyna Krynicka

/Jaworzyna Krynicka
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Jaworzyna Krynicka

2023-01-16T16:10:19+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard / Kulig
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 8 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Zimowisko wiek 13-18 lat oraz dorośli. Młodsze dzieci pod opieką rodziców – pobyt rodzinny.

1. DZIEŃ
Elbląg, wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 06:00. Plac Jagiellończyka przy Światowidzie. Przyjazd do Muszyny – Złockie / k. Krynicy na zakwaterowanie w komfortowym ośrodku, obiad w porze kolacji, nocleg.
2-7. DZIEŃ
Dowóz do wyciągu. Szusowanie na stokach Jaworzyny Krynickiej – jazda na nartach, snowboardzie.
8. DZIEŃ
Powrót do miejsca zbiórki w godzinach rannych.

Jaworzyna Krynicka to stacja narciarska zlokalizowana w południowej wschodniej części Małopolski w Beskidzie Sądeckim tuż przy Krynicy Zdrój. 7 tras zjazdowych o łącznej długości ponad 8,3 km, z tego cztery posiadają homologacje FIS oraz 2 wyciągi szkoleniowe dla najmłodszych. Bezpieczne, szerokie trasy, w miarę potrzeby dośnieżane i oświetlone. Do dyspozycji narciarzy w sezonie zimowym oprócz 6-os kolei gondolowej i dwóch 4-os kolei krzesełkowych, jest także osiem wyciągów orczykowych. Trasy narciarskie mają zróżnicowany stopień trudności. Przy parkingu dolnej stacji specjalistyczne sklepy SKI, wypożyczalnie sprzętu, naprawy, ostrzenia, przechowalnie, toalety, gastronomia.

ŚWIADCZENIA: transport autokarem, zakwaterowanie w ośrodku w 2-3-4-os. komfortowych pokojach, wyżywienie wg oferty (6 x śniadania w formie bufetu oraz 6 x obiad w formie bufetu tzn. I i II danie, napoje oraz paleta serów i wędlin, nabiał, pieczywo oraz innych przekąsek bez limitu), kadra pedagogiczna, ubezpieczenie (5 000 NNW + SKI), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

W cenie pobytu można korzystać z krytego basenu o wymiarach 10 m x 18 m; głębokość od 1,5 m do 2,10 m, sauny, sprzętu do Nordic Walking, narciarni.

DODATKOWO PŁATNE: na miejscu możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego wraz z butami.
Dla chętnych doskonalących umiejętności, początkujących możliwość korzystania z nauki przez instruktorów, opłata za karnet na wyciągi.

Karnet narciarski – cennik na: www.jaworzynakrynicka.pl
Karnet narciarki na 6 dni: bilety ulgowe (do lat 15 na podstawie legitymacji szkolnej, powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek) – 499 zł, normalne – 595 zł.
Grupy zorganizowane przy zakupie jednorazowym powyżej 20 biletów otrzymują 5% rabatu od cen obowiązujących w cenniku.

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem położony jest w Beskidzie Sądeckim, w spokojnej części uzdrowiska Muszyna-Złockie. Oferuje on duże centrum odnowy biologicznej. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Do dyspozycji Gości są pokoje z widokiem na pobliskie zalesione wzgórza. W każdym z nich znajduje się łazienka i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio, suszarka do włosów. Centrum odnowy biologicznej zapewnia szeroki wybór zabiegów, w tym fizjoterapię, hydroterapię i masaże terapeutyczne – odpłatnie.

 

 

 


Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 
Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Zdjęcie własnością Biura Podróży Variustur


 

 

 


Jaworzyna Krynicka Białystok, Jaworzyna Krynicka Bydgoszcz, Jaworzyna Krynicka Elbląg, Jaworzyna Krynicka Katowice, Jaworzyna Krynicka Kielce, Jaworzyna Krynicka Lublin, Jaworzyna Krynicka Olsztyn, Jaworzyna Krynicka Rzeszów, Jaworzyna Krynicka Szczecin, Jaworzyna Krynicka Warszawa

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.