Narty w Livigno

/Narty w Livigno
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Narty w Livigno

2021-01-26T13:38:52+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard / Kulig
Kierunek wyjazdu: Włochy
Transport: Autokar
Ilość dni: 10 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Livigno zwane niekiedy „Włoskim Tybetem”, ciągnie się w otoczeniu imponujących górskich masywów doliną między Passo Stelvio, a górską grupą Bernina. To górska miejscowość położona w sercu Alp, w północno-zachodniej części malowniczej doliny Alta Valtellina, która jest najdalej wysuniętym na północ skrawkiem Lombardii. Livigno leży na wysokości 1 816 m n.p.m. w odległości ok. 100 km od miasta Sondrio – stolicy prowincji noszącej tę samą nazwę. Miejscowość słynie nie tylko z dostępnej tutaj strefy wolnocłowej, ale jest to jednocześnie znany kurort, popularny zarówno latem, jak i zimą. Livigno kusi niezwykłym klimatem miejsca, na który bez wątpienia składają się charakterystyczna, drewniana architektura, smaczna lokalna kuchnia, malownicze, alpejskie krajobrazy oraz bogactwo różnorodnych atrakcji dostępnych dla każdego i o każdej porze roku.
Ośrodek ten to jeden z bardziej znanych kurortów alpejskich zapewniający długie, doskonale przygotowane trasy zjazdowe, nowoczesne wyciągi i przede wszystkim pewny śnieg, czyli gwarancję udanego, aktywnego wypoczynku. To komfort jazdy na wysokościach 1 816 – 2 798 m n.p.m., gdzie czeka na Państwa 115 km tras zjazdowych, 31 nowoczesnych wyciągów oraz 40 km tras dla narciarzy biegowych. Stoki Il Mottolino i Carosello to pole do popisu dla miłośników snowboardu i freestyle’u. Ze względu na dużą liczbę kilometrów tras łatwych i średnich to doskonałe miejsce do nauki narciarstwa, polecane rodzinom z dziećmi, osobom rozpoczynającym swoją przygodę z nartami, a także średnio zaawansowanym narciarzom.
Wzdłuż głównej ulicy po obu stronach wznoszą się budynki tutejszej bazy hotelowo – gastronomicznej, a tuż za nimi rozpościera się bogata sieć tras i wyciągów. Stoki narciarskie zarówno od wschodu – z masywu Monte della Neve (2 785 m n.p.m.), jak i od zachodu z Carosello (2 797 m n.p.m.), biegną w dół prawie do samego centrum. Rozpoczynając przygodę narciarską od strony Monte della Neve, można gondolą Mottolino dostać się na wysokość 2 402 m n.p.m, a następnie wyciągiem krzesełkowym w stronę szczytu Monte della Neve. Stąd narciarzom, którzy preferują zjazdy z nutką adrenaliny proponujemy zjazd jedną z dwóch czarnych tras L40 (Scotiattolo) lub rozwidloną L41 (Nera).

 

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd na nocleg tranzytowy. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przyjazd do Livigno. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
(Możliwość zakwaterowania w apartamentach – wyżywienie we własnym zakresie)

3-8. DZIEŃ
Śniadanie. Jazda na nartach – białe szaleństwo. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, czas wolny……. nocleg.
Organizacja czasu wolnego przez pilota grupy w porozumieniu z uczestnikami wycieczki.
9. DZIEŃ

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na nocleg tranzytowy. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
10. DZIEŃ
Śniadanie. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: transport busem lub autokarem w zależności od ilości osób, zakwaterowanie w hotelu lub apartamentach, wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: taksa klimatyczna, ubezpieczenie SKI, ski pass, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Narty – fot. by Tonny Nijkrake, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1228652/


 


Narty Livigno Białystok, Narty Livigno Bydgoszcz, Narty Livigno Elbląg, Narty Livigno Gdańsk, Narty Livigno Gorzów Wielkopolski, Narty Livigno Katowice, Narty Livigno Kielce, Narty Livigno Kraków, Narty w Livigno Lublin, Narty w Livigno Łódź, Narty Livigno Olsztyn, Narty Livigno Opole, Narty w Livigno Poznań, Narty Livigno Rzeszów, Narty w Livigno Szczecin, Narty Livigno Toruń, Narty w Livigno Warszawa, Narty w Livigno Wrocław, Narty w Livigno Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.