Narty w Białce Tatrzańskiej

/Narty w Białce Tatrzańskiej
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Narty w Białce Tatrzańskiej

2021-01-26T15:43:30+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard / Kulig
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Białka Tatrzańska to niesamowita miejscowość położona w pięknym i malowniczym krajobrazie u stóp Tatr. Stanowi ona również kompleks narciarski złożony z trzech ośrodków: Bani, Kaniówki i Kotelnicy Białczańskiej. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków w Polsce, a jego infrastruktura przystosowana jest zarówno do potrzeb zarówno osób początkujących jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Śniadanie na trasie przejazdu. Przyjazd do Białki Tatrzańskiej. Zakwaterowanie. Inauguracja jazdy na nartach. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
3-6. DZIEŃ
Śniadanie / stół szwedzki /. Jazda na nartach – białe szaleństwo. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, czas wolny……. nocleg.
Organizacja czasu wolnego przez pilota grupy w porozumieniu z uczestnikami wycieczki.

7. DZIEŃ
Śniadanie, stół szwedzki. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd busem lub autokarem w zależności od ilości osób, zakwaterowanie w hotelu 3/4*, wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł, ski), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu na basen w hotelu, skipass, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

 

ATRAKCJE TURYSTYCZNE:
1. Terma Białka, to nowoczesny park wodny, a w nim: kompleks basenów termalnych, aquapark, SPA Wellness. Dodatkową atrakcję stanowi możliwość kąpieli w termalnym basenie na zewnątrz obiektu.
2. Zabytkowy, drewniany kościół pochodzi z XVII w. Polichromowany ołtarz główny ozdobiony jest barokową figurą NMP Niepokalanie Poczętej i figurami świętych oraz obrazem św. Jana Chrzciciela.
3. Nowy, murowany kościół parafialny, wzniesiony po przeciwnej stronie drogi, powstał w 1921 roku. Znajduje się w nim piękny barokowy krzyż ołtarzowy.

4. Przełom Białki tzw. Skałki – rezerwat przyrody koło miejscowości Krempachy, Nowa Biała i Trybsz.
5. Zakopane, wycieczka – zwiedzanie „stolicy Tatr”.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Narty – fot. by ivabalk, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-673915/


 


Narty Białka Tatrzańska Białystok, Narty Białka Tatrzańska Bydgoszcz, Narty w Białce Tatrzańskiej Elbląg, Narty Białka Tatrzańska Gdańsk, Narty Białka Tatrzańska Gorzów Wielkopolski, Narty w Białce Tatrzańskiej Katowice, Narty Białka Tatrzańska Kielce, Narty w Białce Tatrzańskiej Kraków, Narty Białka Tatrzańska Lublin, Narty Białka Tatrzańska Łódź, Narty Białka Tatrzańska Olsztyn, Narty w Białce Tatrzańskiej Opole, Narty w Białce Tatrzańskiej Poznań, Narty Białka Tatrzańska Rzeszów, Narty w Białce Tatrzańskiej Szczecin, Narty Białka Tatrzańska Toruń, Narty w Białce Tatrzańskiej Warszawa, Narty Białka Tatrzańska Wrocław, Narty Białka Tatrzańska Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.