Kaprun / Zell am See

/Kaprun / Zell am See
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Kaprun / Zell am See

2021-01-26T14:35:30+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard / Kulig
Kierunek wyjazdu: Austria
Transport: Autokar
Ilość dni: 10 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Narty w Kaprun Zell am See

Europa Sportregion jest jednym z najbardziej znanych i lubianych regionów narciarskich w Europie. Rozciąga się on pomiędzy miejscowościami Zell am See, Kaprun i Schuttdorf, leżącymi w malowniczej dolinie jeziora Zeller See, nad którą górują szczyty Schmittenhöhe i Kitzsteinhorn.
Lodowiec Kitzsteinhorn, na stokach którego można jeździć również latem oraz góra Schmittenhöhe są wspaniałymi miejscami do uprawiania białego szaleństwa.
Wznosząca się nad Zell am See góra Schmittenhöhe nadaje się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy; znajdują się tutaj trasy, na których różnica poziomów wynosi ponad 1000 m. Lodowiec Kitzsteinhorn to całoroczne tereny narciarskie z ambitnymi trasami zjazdowymi.

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Fusch k. Kaprun. Zakwaterowanie, indywidualny spacer, obiad w porze kolacji.
3-6. DZIEŃ
Śniadania w formie stołu szwedzkiego, obiady w porze kolacji.
Jazda na nartach Europa Sport Region. Trasy o różnym stopniu trudności. Szusujemy na 3 kompleksach narciarskich ok. 150 km tras. Schmitenhohe Zell Am See i Kaprun Kitzsteinhorn – lodowiec, Maiskogel. Pozostała grupa wypoczynek na basenach w Kaprun.
6. DZIEŃ
Po jeździe na nartach obiad w porze kolacji i wyjazd grupy w stronę Polski.
7. DZIEŃ
Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelu 3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, opłata klimatyczna, opieka pilota, darmowe Wi-Fi w hotelu, ogrzewana narciarnia, sauna i jacuzzi w porach wieczornych, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł, ski), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: ski passy 4 dni na cały region (Schmittenhohe – Kitzsteinhorn, Maiskogel, wjazd na lodowiec Kitzsteinhorn), dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Zdjęcie własnością Biura Podróży Variustur

 

 


Narty Kaprun Białystok, Narty Kaprun Bydgoszcz, Narty Kaprun Elbląg, Narty w Kaprun Gdańsk, Narty Kaprun Gorzów Wielkopolski, Narty Kaprun Katowice, Narty Kaprun Kielce, Narty w Kaprun Kraków, Narty Kaprun Lublin, Narty w Kaprun Łódź, Narty Kaprun Olsztyn, Narty w Kaprun Opole, Narty w Kaprun Poznań, Narty Kaprun Rzeszów, Narty w Kaprun Szczecin, Narty Kaprun Toruń, Narty Kaprun Warszawa, Narty w Kaprun Wrocław, Narty Kaprun Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.