Obserwacje Ptaków – Polska ściana wschodnia

/Obserwacje Ptaków – Polska ściana wschodnia
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Obserwacje Ptaków – Polska ściana wschodnia

2023-02-03T11:12:43+00:00
Ilość dni: 9 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przyjazd do Przemyśla. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Całodzienna ptasia wyprawa w okolice miejscowości Muczne. Gniazdują tutaj pluszcze, pliszki górskie, drozdy obrożne, a w okolicznych buczynach muchołówki małe i białoszyje. Poszukiwania śladów obecności wilków. Wieczorem wyprawa na puszczyki, puszczyki uralskie i sóweczki. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Zwierzyńca, po drodze obserwacje: kolonii lęgowej żołn, ptaków zamieszkujących parki pośród starych dębów i lip w zabytkowym parku w Sieniawie, a następnie ptaków wodnych i związanych z zadrzewieniami nadwodnymi na stawach w Chmielku i Tarnawatce (bąka, bączka, remiza, dziwonii, błotniaków stawowych). Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd doliną Bugu do Chełma. Spotkanie z błotniakami łąkowymi i być może kobuzami. Obserwacje rybitw czarnych, rybitw białowąsych i zielonek gniazdujących nad jeziorem Husynne. Wieczorna wyprawa na Bagno Serebryskie w poszukiwaniu wodniczek, brzęczek, kulików wielkich, derkaczy i pokrzewek jarzębatych. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Całodzienny przejazd do Białowieży z przystankami na obserwacje drapieżnych ptaków (kobczyków, bielików) oraz wąsatek gniazdujących w trzcinowiskach na stawach w Mostach. Po południu poszukiwanie ptaków i ich obserwacje na piaszczystych wydmach w okolicy rezerwatu Kózki: lerek, świergotków polnych, dudków oraz zimorodków. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. Poranna wizyta w Rezerwacie Ścisłym Białowieskiego Parku Narodowego. Szansa na obserwacje dzięciołów białogrzbietych i trójpalczastych oraz muchołówek białoszyich i małych. Kontynuacja poszukiwania puszczańskich i podpatrywanie ptaków w Parku Pałacowym i okolicach Białowieży, m.in.: dzięciołów zielonosiwych, dzięciołów średnich, strumieniówek, krętogłowów, derkaczy, brzęczek. Wieczorem wyprawa na sóweczkę. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
7. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd nad Biebrzę z przystankami nad Zbiornikiem Siemianówka, stawach w Dojlidach i Jeziorem Zygmuntowskim na obserwacje kolonii lęgowych śmieszek, łabędzi krzykliwych, perkozów rdzawoszyich, zauszników, pliszek cytrynowych, orlików grubodziobych, rybołowów i polujących bielików. W okolicy Tykocina obserwacje żołn. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
8. DZIEŃ
Śniadanie. Całodniowa eksploracja Basenu Południowego doliny Biebrzy w poszukiwaniu ptaków oraz łosi. Szansa na obserwacje podróżniczków, pliszek cytrynowych, orlików krzykliwych, żurawi, bocianów czarnych, wodniczek, sów błotnych. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
9. DZIEŃ
Śniadanie. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd busem lub autokarem w zależności od ilości osób, zakwaterowanie w hotelach i/lub pensjonatach w pok. 2-os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalni przewodnicy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu do Białowieskiego, Biebrzańskiego PN, Bieszczadzkiego PN, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Obserwacje Ptaków, lornetka – fot. by stevebp, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-995779/


 


Wycieczka Obserwacje Ptaków Białystok, Wycieczka Obserwacje Ptaków Elbląg, Wycieczka Obserwacje Ptaków Gdańsk, Wycieczka Obserwacje Ptaków Katowice, Wycieczka Obserwacje Ptaków Kielce, Wycieczka Obserwacje Ptaków Kraków, Wycieczka Obserwacje Ptaków Olsztyn, Wycieczka Obserwacje Ptaków Rzeszów, Wycieczka Obserwacje Ptaków Szczecin, Wycieczka Obserwacje Ptaków Toruń, Wycieczka Obserwacje Ptaków Warszawa, Wycieczka Obserwacje Ptaków Wrocław, Wycieczka Obserwacje Ptaków Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.