Pałace Warmii i Mazur oraz Pomorza

/Pałace Warmii i Mazur oraz Pomorza
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Pałace Warmii i Mazur oraz Pomorza

2023-02-03T11:12:59+00:00
Ilość dni: 8 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Podczas tej podróży poznamy różne style dawnych pałaców, zamków i dworów.

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przejazd do Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort. To miejsce pozwala swoim gościom zanurzyć się w świecie, który od dawna można uznać za zaginiony, oferując jednocześnie wszelkie udogodnienia współczesnego komfortu. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur oraz miejsca działalności Mikołaja Kopernika – krótkie zwiedzanie. Przyjazd do Giżycka. Zakwaterowanie w hotelu St. Bruno. Hotel ten został zaaranżowany w dawnym zamku krzyżackim, z którego zachowało się tylko jedno skrzydło. Zostało ono wiernie odrestaurowane i wkomponowane w nowoczesną całość. Ten 4-gwiazdkowy hotel swoją nazwą nawiązuje do św. Brunona z Kwerfurtu. Zginął on śmiercią męczeńską w roku 1009 podczas misji do Prus. Stało się to na wzgórzu nieopodal hotelu. Obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Objazd po północnej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Zwiedzanie Wilczego Szańca – byłej kwatery Adolfa Hitlera oraz Św. Lipki z barokowych kościołem pielgrzymim. Tam wysłuchanie krótkiego koncertu organowego. Zwiedzanie Kętrzyna – spacer po mieście. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Druga część objazdu Mazur. Tym razem część południowa. Spacer po Mikołajkach, stamtąd rejs po Jeziorze Śniardwy. Następnie przejazd przez Puszczę Piską i zwiedzanie klasztoru starowierców w Wojnowie. Powrót do miejsca zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Malborka. Zwiedzanie zamku krzyżackiego – średniowiecznej siedziby komturów i obecnie największej ceglanej budowli warownej od 1997 r. figurującej na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd na zakwaterowanie w Leźnie, obiad w porze kolacji, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Gdańska. Spacer po Starówce ulicą Długą i Długim Targiem obok Fontanny Neptuna, Żurawia i Kościoła Mariackiego. Następnie zwiedzanie pocysterskiej Katedry w Oliwie z krótkim koncertem słynnych organów z XVIII w. Przejazd do Sopotu – najpiękniejszego kurortu i kąpieliska nad Bałtykiem ze słynnym najdłuższym molo w Europie. Po południu czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
7. DZIEŃ
Śniadaniu. Przejazd do Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego. Zwiedzanie ruchomych wydm w parku, które stanowią najciekawszą atrakcję przyrodniczą tego regionu. Dalsza podróż na nocleg do dawnego zamku rycerskiego w Krągu położonego ok. 40 km od Słupska. Uroczysta kolacja pożegnalna w przepięknych barokowych wnętrzach hotelu Podewils. Zamek z XV w. został przebudowany i zaaranżowany na 3-gwiazdkowy hotel i należy do najciekawszych historycznie budowli w Polsce. Nocleg.
8. DZIEŃ
Śniadanie. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelach 2/3* w pok. 2-os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalni przewodnicy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Malbork – fot. by JanNijman, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1104042/

 

 

 


Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Białystok, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Elbląg, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Gdańsk, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Katowice, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Kielce, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Kraków, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Olsztyn, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Rzeszów, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Szczecin, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Toruń, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Warszawa, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Wrocław, Wycieczka Pałace Warmii i Mazur Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.