Pielgrzymka do Jordanii

/Pielgrzymka do Jordanii
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Pielgrzymka do Jordanii

2023-07-17T12:59:58+00:00
Kategoria: Pielgrzymki
Kierunek wyjazdu: Izrael, Jordania
Transport: Autokar
Ilość dni: 8 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wylot z dowolnego lotniska w Polsce – do uzgodnienia
. Przylot do Ammanu. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd przez Amman – nowoczesną i starożytną stolicę Jordanii. Jest to jedno z najstarszych zamieszkałych miast na świecie. Znany jako Starotestamentowy Rabbath-Ammon, stolica Ammonitów od ok 1200 r. p.n.e., wspominany również jako „miasto wody”. Wizyta w Cytadeli – ruiny starożytnej Filadelfii oraz Muzeum i panorama na teatr rzymski. Przejazd do Jerash, położonego ok 48 km na północ od Ammanu w spokojnej dolinie pomiędzy górami Gilead. Jest jednym z największych i najlepiej zachowanych miejsc rzymskiej architektury na świecie poza Włochami. Zwiedzanie arabskiego zamku Ajloun – pięknie położonego na wzgórzu. Powrót do Ammanu, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Betanii nad Jordanem – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przejazd nad Morze Martwe, jedno z najwspanialszych zjawisk naturalnych na świecie. Jest to najniżej położone miejsce na świecie (aktualnie – 420 m). Czas wolny na kąpiel i relaks. Powrót do Ammanu, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Madaby, miasta mozaik, gdzie znajduje się najstarsza znana mozaikowa mapa Ziemi Świętej. Następnie wjazd na Górę Nebo skąd rozciąga się widok na Dolinę Jordanu i gdzie Mojżesz umarł i został pochowany. Następnie przejazd do Keraku – ruin Krzyżackiego zamku. Przejazd do Petry. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Petry czerwono-różowego miasta. Do wyboru – spacer lub przejazd na grzbiecie konia do Kanionu Siq. Zwiedzanie „Skarbca” wykutego w różowej skale. Następnie zobaczymy rzymski teatr, grobowce królewskie i rzymską drogę. Dla wytrwałych – godzinny spacer do „Klasztoru” uznawanego za najlepsze miejsce w Petrze. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. Jeep safari przez przepiękną pustynię Wadi Rum znaną dzięki Lawrencowi z Arabii. Przejazd nad Morze Martwe, jedno z najwspanialszych zjawisk naturalnych na świecie. Jest to najniżej położone miejsce na świecie (aktualnie – 420 m). Czas wolny na kąpiel i relaks. Przejazd do Aqaby. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
7. DZIEŃ
Śniadanie. Wypoczynek na plażach M. Czerwonego. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
8. DZIEŃ
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Ammanie. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: bilet lotniczy z bagażem podręcznym, przejazd autokarem w Jordanii, zakwaterowanie w hotelu 3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalny przewodnik, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w tym przejazd konno do kanionu Siq w Petrze oraz 2-godzinny jeep safari po pustyni Wadi Rum, wiza grupowa do Jordanii, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bagaż rejestrowy, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Pielgrzymka do Jordanii Świątynia Herkulesa Amman Wzgórze Cytadeli    Pielgrzymka do Jordanii Jerash    Pielgrzymka do Jordanii Ruiny zamku Ajloun

Pielgrzymka do Jordanii Madaba   Pielgrzymka do Jordanii Pustynia Wadi Rum   Pielgrzymka do Jordanii Petra

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Amman cytadela – fot. by dimitrisvetsikas1969, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4335405/

Pozostałe zdjęcia:
Świątynia Herkulesa, Amman Wzgórze Cytadeli – fot. by dimitrisvetsikas1969, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4329360/
Jerash – fot. by Heidelbergerin, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-5116489/
Ruiny zamku, Ajloun – fot. by falco, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4125065/
Madaba – fot. by LoggaWiggler, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-2974/
Pustynia Wadi Rum – fot. by Heidelbergerin, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-5079834/
Petra – fot. by LoggaWiggler, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-3009/

 

 


Pielgrzymka do Jordanii Białystok, Pielgrzymka do Jordanii Bydgoszcz, Pielgrzymka do Jordanii Elbląg, Pielgrzymka do Jordanii Gdańsk, Pielgrzymki do Jordanii Gorzów Wielkopolski, Pielgrzymka do Jordanii Katowice, Pielgrzymka do Jordanii Kielce, Pielgrzymka do Jordanii Kraków, Pielgrzymka do Jordanii Lublin, Pielgrzymki do Jordanii Łódź, Pielgrzymka do Jordanii Olsztyn, Pielgrzymki do Jordanii Opole, Pielgrzymki do Jordanii Poznań, Pielgrzymka do Jordanii Rzeszów, Pielgrzymki do Jordanii Szczecin, Pielgrzymki do Jordanii Toruń, Pielgrzymka do Jordanii Warszawa, Pielgrzymka do Jordanii Wrocław, Pielgrzymki do Jordanii Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.