Pobyt Świąteczno-Noworoczny

/Pobyt Świąteczno-Noworoczny
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Pobyt Świąteczno-Noworoczny

2021-12-03T13:21:15+00:00
Kategoria: Sylwester
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Dojazd własny
Ilość dni: 11 DNI

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Pobyt w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym „SŁOWINIEC”, który położony jest w urokliwej nadmorskiej miejscowości Poddąbie, koło Ustki. Miejscowość Poddąbie posiada specyficzny mikroklimat stworzony przez morze i okoliczne lasy bukowo-sosnowe, gdzie powietrze nasycone jest jodem i mikroelementami. Ośrodek znajduje się w odległości 250 metrów od morza – zejście na plażę po schodach. Na dużym, ogrodzonym terenie należącym do ośrodka (1,5 ha) znajduje się: basen rehabilitacyjny o wymiarach 4,5m x 5m – dostęp bez ograniczeń, baza rehabilitacyjna, mini-orlik (piłka nożna, koszykówka), miejsce do biesiady przy ognisku, cały teren ośrodka objęty jest dostępem do darmowej sieci WiFi, stołówka (na parterze z podjazdem dla wózków), plac zabaw dla dzieci, świetlica z kominkiem i tablicą multimedialną, piłkarzyki, boisko do piłki nożnej, siatkówki, badmintona, stoły do tenisa stołowego, biblioteka, parawany, leżaki, kijki do wypożyczenia bez opłat.

Zabiegi:
masaże: klasyczny częściowy, klasyczny relaksacyjny, całościowy, wibracyjny aquawibron, pneumatyczny boa, mata akupresurowa wieloigłowa, mata ir – podczerwień,
kinezyterapia: gimnastyka indywidualna, gimnastyka indywidualna ugul, gimnastyka grupowa, gimnastyka basen rehabilitacyjny, kinesiotaping – plastrowanie dynamiczne,
balneoterapia: okłady borowinowe częściowe, inhalacje solankowe / z lekiem,
fizykoterapia: laser, krioterapia miejscowa CO2 (dwutlenek węgla), galwanizacja, diadynamik, jonoforeza z lekiem, elektrostymulacja, prądy interferencyjne, ultradźwięki lub, fonoforeza z lekiem, sollux (filtr czerwony lub niebieski), lampa bioptron, pole magnetyczne.

Program atrakcji (każdego dnia moc atrakcji!)
23 grudnia 2021 – wieczór z wodzirejem i nagrodami (start godz. 20:00)
23 grudnia 2021 – tworzymy ozdoby choinkowe i ubieramy choinkę przy kominku
24 grudnia 2021 – uroczysta kolacja wigilijna z kolędami i Mikołajem (start godz. 17:30)
25 grudnia 2021 – świąteczna zabawa z zespołem muzycznym i poczęstunkiem (start godz. 20:00)
26 grudnia 2021 – świąteczne ognisko z niespodziankami
27 grudnia 2021 – zabawa i tańce z Krzysztofem Szpotem (20:00)
28 grudnia 2021 – wieczór piosenki autorskiej (20:00)
29 grudnia 2021 – ostatnie ognisko w starym roku z grzanym winem i kiełbaskami (19:30)
30 grudnia 2021 – Kabaret DKD (20:00)
31 grudnia 2021 – Sylwester z zespołem muzycznym, mini pokaz sztucznych ogni, tradycyjnie już spacer z pochodniami, aby powitać Nowy Rok nad brzegiem morza przy ognisku
1 stycznia 2021 – Sylwester na bis (20:00)

W CENIE POBYTU:
Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych w ilości 24, noclegi w pok. 2 osobowych (możliwość 3-4 osobowych), wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja: bufet szwedzki, obiad serwowany do stołu), dostęp do basenu rehabilitacyjnego i sali gimnastycznej oraz przygotowane niespodzianki.

Uwaga: Gościom przyjeżdżającym PKP lub PKS do Słupska lub Ustki gwarantujemy pomoc w dotarciu do Poddąbia i odwiezienie w dniu wyjazdu. Odpłatność w jedną stronę:
– kurs z jedną osobą: 30 zł. /os. / kurs z 2 osobami lub więcej: 20 zł/os.
Wymagana wcześniejsza rezerwacja usługi transportowej w naszym biurze
e-mail:
biuro@variustur.pl   lub telefonicznie 55/ 239 43 35

BAL SYLWESTROWY – zabawa przy zespole muzycznym, super menu wraz różnorodnym alkoholem bez limitu płatne dodatkowo 200 zł / osoba. W cenie Zabawy Sylwestrowej wliczone: 5 ciepłych posiłków, 1 szampan na 4 osoby, alkohol dla każdego, napoje, zespół muzyczny od godz. 20:00 do 4:00, niespodzianki, nagrody i dużo zabawy.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...


Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Pobyt Świąteczno-Noworoczny 2021 – fot. by Gerd Altmann, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1877237/

 

 


Pobyt Świąteczno-Noworoczny, Poddąbie, Ustka, Nowy Rok, Nowy Rok, Pobyt sylwestrowy, Pobyt Noworoczny, Święta nad morzem, Święta nad morzem, Nowy Rok nad morzem, Pobyt sylwestrowy nad morzem, Pobyt Noworoczny nad morzem, Pobyt sylwestrowy nad morzem, Pobyt Noworoczny nad morzem, Sylwester nad morzem, Sylwester nad morzem.

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.