SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE DLA FIRM

/SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE DLA FIRM
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE DLA FIRM

2019-03-27T12:09:34+00:00
Kategoria: Wycieczki
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar, Dojazd własny
Ilość dni: 2 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE DLA FIRM

SPOTKANIA  ŚWIĄTECZNE DLA FIRM

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi Wigilia
– dzień szczególny, który w każdej firmie miło się wspomina.
Spotkanie wigilijne będzie dla Państwa pracowników chwilą wytchnienia i wzajemnej radości z oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Na ten uroczysty dzień Szef Kuchni Hotelu przygotuje dla Państwa Świąteczne Menu, które składać się będzie z wszystkiego, co w polu, sadzie, wodzie, lesie i ogrodzie, czyli tradycyjnych potraw kuchni polskiej.
Zależy nam na dopracowaniu najdrobniejszego szczegółu wigilijnej imprezy, aby stworzyć atmosferę jak najbardziej zbliżoną do rodzinnej i domowej. Warto się o coś takiego postarać dla ludzi, którzy przecież spędzają w swojej firmie wiele godzin każdego dnia. Spotkania połączone są z biznesowym podsumowaniem roku, wręczaniem nagród i wyróżnień.
Mimo iż dobre maniery nakazują, by prezenty stanowiły miły, niezobowiązujący gest, za którym nic się nie kryje, podarunki firmowe to także sposób na dowartościowanie klientów i kontrahentów oraz motywację pracowników. Sam przedsiębiorca i jego firma zyskują w oczach zatrudnionych. Łączeni są z przyjaznym środowiskiem pracy, a otrzymane od niego prezenty traktowane są jako uznanie, podziękowanie i wyraz wdzięczności za zaangażowanie w uzyskanie najlepszych wyników. Spotkanie opłatkowe stanowi także doskonały moment na poprawę stosunków pomiędzy samymi pracownikami.
Spotkanie można również wzbogacić imprezą świąteczną dla pracowników. Innym uatrakcyjnieniem mogą być zamknięte koncerty znanych i lubianych gwiazd, przedpremierowe pokazy kinowe bądź teatralne. Można także pokusić się o zorganizowanie imprez na powietrzu, w których dobra zabawa będzie szła w parze z rywalizacją, integracją i motywacją.Delikatne dźwięki kolęd uprzyjemnią Państwu spotkanie wigilijne.
Serdecznie zapraszamy na polską gościnę w najlepszym wydaniu!
TRANSPORT :
Przejazd odbędzie się 9 osobowym, klimatyzowanym minibusem ( 8 osób + kierowca / pilot ), bus lub autokar
ŚWIADCZENIA :

  •  transport autokarem, busem lub minibusem
  •  zakwaterowanie Hotel ***
  • śniadania  obiadokolacja (bufet) uroczyste potrawy wigilijne uroczystą wieczerzę wigilijną wspólne łamanie się opłatkiem
  • możliwość dostosowania menu do Państwa potrzeb nastrojowe dźwięki kolęd i pastorałek
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.