Sylwester 2021 w górach

/Sylwester 2021 w górach
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Sylwester 2021 w górach

2021-03-15T09:47:01+00:00
Kategoria: Sylwester
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Dojazd własny
Ilość dni: 5 DNI Termin: 29 grudnia 2021 - 2 stycznia 2022

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

BAL SYLWESTROWY 2021/2022
Elegancja i wytworność dworska połączona z tradycją i kulturą góralską.
Zabawny pojedynek pomiędzy zbójeckimi zabawami i tańcami oraz dostojną elegancją zabawy szlacheckiej. Górski klimat, szampańska atmosfera, wspaniała muzyka na żywo oraz wyśmienita kuchnia – to wystrzałowe powitanie Nowego Roku. Wyśmienite menu zapewni Szef Kuchni serwując najznakomitsze potrawy z regionalnym akcentem. Niesamowite przeżycia, które na długo zapadną wszystkim w pamięć.
Bal Sylwestrowy w Hotelu Klimek 4* dodatkowo płatny.

1. DZIEŃ
Dojazd indywidualny do Muszyny. Zakwaterowanie do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
2-4. DZIEŃ
Jazda na nartach, snowboardzie na Jaworzynie Krynickiej. Indywidualne spacery,
relaks i odpoczynek w SPA. Spontaniczna zabawa w godzinach wieczornych. Bal sylwestrowy. Przy zorganizowanym dojeździe dowozy na wyciągi narciarskie.
5. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Zakończenie pobytu.

Jaworzyna Krynicka to stacja narciarska zlokalizowana w południowej wschodniej części Małopolski w Beskidzie Sądeckim tuż przy Krynicy Zdrój. 6 tras narciarskich w tym najdłuższa 2600 m oraz 2 wyciągi szkoleniowe dla najmłodszych. Bezpieczne, szerokie trasy, w miarę potrzeby dośnieżane i oświetlone. Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji trasy zjazdowe o łącznej długości ponad 8 km, które są stale ratrakowane. Bardzo dobra infrastruktura, wyciąg gondolowy, kanapowy, krzesełkowy, orczyki oraz liczne bary i karczmy z leżakami do opalania zapewniają relaks i komfort wypoczynku. Przy parkingu-dolnej stacji specjalistyczne sklepy SKI, wypożyczalnie sprzętu, naprawy, ostrzenia, przechowalnie, toalety, gastronomia.
W Krynicy Zdrój lub w Muszynie możliwość korzystania z zabiegów leczniczych / na zapytanie / – płatne dodatkowo.

ŚWIADCZENIA: zakwaterowanie w hotelu 3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty (4 x śniadania w formie bufetu, 4 x serwowany obiad w porze kolacji z deserem i kompotem, w ramach 1 obiadokolacji – pieczenie kiełbasek z grzanym winem w „Altanie Myśliwskiej”), 1 wejście na basen w Hotelu Klimek 4* – rekreacyjny basen z kaskadami i hydromasażem, gejzer powietrzny, zjeżdżalnia wodna, brodziki dla dzieci, jacuzzi, bicze wodne, aromaterapia, seans w Spa (sauna sucha, parowa, fala termiczna i natryski wrażeń), przechowalnia sprzętu narciarskiego, wypożyczalnia sanek, jabłuszek, stół bilardowy, gry planszowe, nielimitowany internet, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł, ski), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: obowiązkowa opłata klimatyczna 3,20 zł os. / doba, dla chętnych doskonalących umiejętności, początkujących, możliwość korzystania z nauki przez instruktorów, opłata za karnet na wyciągi.
Karnet narciarski, cennik na:
www.jaworzynakrynicka.pl

Uwaga!
Możliwość zorganizowania dojazdu busem lub autokarem w zależności od ilości osób.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Sylwester – fot. by addesia, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4704875/

 


Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard, Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka, Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard,

Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka
Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard 2021
Sylwester  w Muszynie,

Sylwester 2021 w górach Białystok, Sylwester 2021 w górach Bydgoszcz, Sylwester 2021 w górach Elbląg, Sylwester 2021 w górach Gdańsk, Sylwester 2021 w górach Katowice, Sylwester 2021 w górach Kielce, Sylwester 2021 w górach Kraków, Sylwester 2021 góry Lublin, Sylwester 2021 w górach Łódź, Sylwester 2021 w górach Olsztyn, Sylwester 2021 w górach Poznań, Sylwester 2021 w górach Rzeszów,  Sylwester 2021 w górach Szczecin, Sylwester 2021 góry Warszawa, Sylwester 2021 w górach Wrocław.

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.