Tropikalna Wyspa Berlin

/Tropikalna Wyspa Berlin
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Tropikalna Wyspa Berlin

2023-02-08T15:18:19+00:00
Kategoria: Wycieczki weekendowe
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 2 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przyjazd do Krausnick, całodniowy pobyt w największym aquaparku na świecie – Tropical Islands, w którym będziemy mogli odpocząć i poczuć się jak nad ciepłym egzotycznym morzem. Stała temperatura powietrza 26°C, wody: 28-32°C, największy na świecie kryty las tropikalny, morze i piaszczysta plaża. Wszystko to usytuowane nie na wybrzeżu, ale pod Berlinem. Na terenie hali stworzono rozmaite obszary tematyczne. Należą do nich: Wioska Tropikalna z obiektami wzorowanymi na budowlach z Tajlandii, Borneo, Samoa i Bali, Las Tropikalny z 50.000 roślin należących do ponad 600 gatunków, Morze Południowe, czyli basen skonstruowany na wzór zatoki w atolu. Długość: 140 metrów, powierzchnia: 4400 metrów kwadratowych, głębokość 1,35 metrów, temperatura wody: 28 °C. Na 200-metrowej plaży czeka na gości 850 drewnianych leżaków. Tropical Islands Amazonia – to nowa strefa zewnętrzna, otwarta przez cały rok strefa na wolnym powietrzu 35.000 m 2, mnóstwo atrakcji wodnych i obiekty rekreacyjne, a także możliwość skorzystania z oferty wellness – słowem, wypoczynek dla całej rodziny. Główną atrakcją, oprócz dwóch odkrytych basenów, jest sztuczna rzeka Whitewater River, o 250 metrach długości. Ogrzewane, odkryte baseny (31 stopni Celsjusza) na terenie zewnętrznym. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu 2/3* w pok. 2 os. wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (NNW 5000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1-os. – na zapytanie.
 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Krausnick, Tropikalna Wyspa – fot. by. Biuro Podróży Variustur

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.