Wolin – Międzyzdroje – Świnoujście – Ahlbeck – Szczecin

/Wolin – Międzyzdroje – Świnoujście – Ahlbeck – Szczecin
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wolin – Międzyzdroje – Świnoujście – Ahlbeck – Szczecin

2023-02-02T15:52:37+00:00
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przyjazd do Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczymy zagrodę pokazową żubrów i Muzeum Przyrodnicze. W pobliskiej Wapnicy zobaczymy Jezioro turkusowe o specyficznym zabarwieniu wody powstałym w wyniku odkrywkowego wydobywania kredy, wejdziemy też na wybrany punkt widokowy (Wzgórze Zielonka z widokiem na deltę Odry lub na klif Gosań). Przyjazd do Międzyzdrojów – wspaniały nadmorski kurort. Spacer parkiem zdrojowym, dalej Promenada – Alei Gwiazd, w podłoże której wmontowane zostały mosiężne płyty z odciskami dłoni wybitnych twórców sztuki i filmu. Następnie udamy się na molo, by podziwiać najwyższe wybrzeże klifowe w Polsce, czas wolny. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Świnoujścia. Zwiedzanie Fortu Gerharda, należącego do najlepiej zachowanych XIX wiecznych pruskich fortów nadbrzeżnych w Europie, spacer po parku zdrojowym. Przejazd do Ahlbeck, spacer po zabytkowym molo z 1899 r., które sięga w głąb morza 280 m. Czas wolny na zakupy. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Szczecina. Wejdziemy do Zamku Książąt Pomorskich. Zwiedzanie trasy tzw. „Zamek Gryfitów. Dzieje i legendy w pigułce”: Pomnik księcia Bogusława i Anny Jagiellonki, dziedziniec duży (zegar zamkowy, płyta erekcyjna ks. Barnima XI, płyta nagrobna ks. Barnima III, zegary słoneczne), dziedziniec menniczy (figura biskupa Ottona z Bambergu, płyta erekcyjna książąt Filipa II i Franciszka I, obrys kościoła św. Ottona). Zobaczymy pozostałości umocnień miejskich: Baszta Siedmiu Płaszczy, Brama Portowa, Brama Królewska, Bazylika Św. Jakuba oraz wały Chrobrego, tworzące nad Odrą tarasy widokowe. W trakcie przejazdu zobaczymy liczne pomniki, kamienice, parki itd. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelu 2/3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalny przewodnik, ubezpieczenie (Polska – NNW 5 000 zł, Niemcy – KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wycieczka Ahlbeck Międzyzdroje Park Zdrojowy   Wycieczka Ahlbeck Molo   Wycieczka Ahlbeck Szczecin

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Jezioro Turkusowe – fot. by Bogdan Uhryn, Biuro Podróży Variustur

Pozostałe zdjęcia:
Międzyzdroje Park Zdrojowy – fot. by Kamyq, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-655228/

Ahlbeck Molo – fot. by Medienservice, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-2243665/
Szczecin – fot. by ozgadd, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1441291/


 

 


Wycieczka Ahlbeck Białystok, Wycieczka Ahlbeck Elbląg, Wycieczka Ahlbeck Gdańsk, Wycieczka Ahlbeck Katowice, Wycieczka Ahlbeck Kielce, Wycieczka Ahlbeck Kraków, Wycieczka Ahlbeck Olsztyn, Wycieczka Ahlbeck Rzeszów, Wycieczka Ahlbeck Toruń, Wycieczka Ahlbeck Warszawa, Wycieczka Ahlbeck Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.