KRAKÓW – ZAKOPANE – ENERGYLANDIA

/KRAKÓW – ZAKOPANE – ENERGYLANDIA
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

KRAKÓW – ZAKOPANE – ENERGYLANDIA

2023-02-02T15:51:44+00:00
Kategoria: Wycieczki krajowe, Wycieczki, Wycieczki szkolne
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 4 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przejazd do Krakowa, zwiedzanie miasta. Na trasie spaceru zobaczymy pomnik Smoka. Wizyta na Wzgórzu Wawelskim: dziedziniec zewnętrzny i wewnętrzny. Wejdziemy do Katedry Wawelskiej z Dzwonem Zygmunta i Grobami Królewskimi. Następnie przejście drogą królewską, gdzie zobaczymy: Plac Matejki, Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, Brama Floriańska, ul. Floriańska, Rynek Krakowski, Wieża Ratuszowa, Sukiennice. Kościół Mariacki. Czas na zakup pamiątek. Przejazd do Zakopanego, zakwaterowanie w Domu Wczasowym, obiad w porze kolacji. Nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Zakopane, zwiedzimy kapliczkę w Jaszczurówce (drewniany kościółek z 1908 roku zaprojektowany przez Witkiewicza), dalej zobaczymy „Wielka Krokiew”, gdzie corocznie odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich. Dalej przejazd ulicą Kościeliską, gdzie będziemy mijać zabytkowe drewniane domy do Willi Koliba i Muzeum Stylu Zakopiańskiego. Przyjazd na Krzeptówki – zwiedzimy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, kościół wybudowany przez górali i konsekrowany przez Ojca Św. Jana Pawła II w 1997 roku. Dalej zwiedzanie ogrodów przykościelnych – droga krzyżowa, rzeźbiony ołtarz papieski oraz pomnik Ojca Św. Jana Pawła II i biskupa Dziwisza. Spacer głównym deptakiem miasta – Krupówki, możliwość zakupu oscypków, pamiątek itd. Wjazd wagonikiem po szynach na Gubałówkę oraz zjazd.
Możliwość modyfikacji programu. Alternatywnie:
Przejazd do Palenicy Białczańskiej, pozostałe 8 km trzeba pokonać pieszo lub wozem konnym. Spacer do Morskiego Oka. Jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego. To największe jezioro w Tatrach
leży w Dolinie Rybiego Potoku. Miejsce to zawdzięcza swoją popularność niesamowitym widokom, jakie rozciągają się na Tatry Wysoki i najwyższy szczyt – Rysy. Na skraju Morskiego Oka znajduje się schronisko górskie, można coś zjeść i z tarasu podziwiać otaczające widoki.
Powrót miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji. Dla chętnych zajęcia sportowo – rekreacyjne na terenie obiektu, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Przyjazd do Zatoru, gdzie znajduje się największy w Polsce Park Rozrywki – Energylandia. Całodniowy pobyt pełen atrakcji i przygód. Park Rozrywki, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na ogromnej przestrzeni 30 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, water parku, smoczej grodzie, a kończąc na tych dla najmłodszych. Dodatkowo 22 gry i zabawy interaktywne, 5 scen widowiskowych (dwa teatry i trzy amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów. W cenie biletu jest zestaw: frytki + kompot.
Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych (godzina powrotu uzależniona od czasu pobytu w parku rozrywki – do uzgodnienia).

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), noclegi w Domu Wczasowym w pok. 2-4 os., wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Katedra w Krakowie Wycieczka do Energylandii Pixabay License    krakow. Wycieczka do Energylandii. Pixabay License    Pomnik Adama Mickiewicza w Krakowie Wycieczka do Energylandii. Pixabay License    Obrazy Kraków Wycieczka do Energylandii. Pixabay License

Góry w Zakopanym Morskie Oko Wycieczka do Energylandii Pixabay License    Góry w Zakopanym Wycieczka do Energylandii Pixabay License.    Jaszczurówka. Wycieczka do Energylandii. Pixabay License    Skocznia Narciarska Wielka Krokiew w Zakopanym Wycieczka do Energylandii. Zdjęcie własnością Biuro Podrózy Variustur Elbląg

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Energylandia – fot. by Bogdan Uhryn, Biuro Podróży Variustur

Pozostałe zdjęcia:
Katedra w Krakowie – fot. by Samueles, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1024071/
Kraków – fot. by dimitrisvetsikas1969, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4439817/
Kraków – fot. by Roman_Polyanyk, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1665095/
Kraków, obrazy – fot. by MrsBrown, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1532910/
Morskie Oko – fot. by GeoGab, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-3956852/
Zakopane, dolina – fot. by piotrmie, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4524372/
Jaszczurówka – fot. by davorsky, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-703743/
Zakopane, Wielka Krokiew – fot. by Bogdan Uhryn, Biuro Podróży Variustur


 

 


Wycieczka do Energylandii Białystok, Wycieczka do Energylandii Bydgoszcz, Wycieczka do Energylandii Elbląg, Wycieczka do  Energylandii Gdańsk, Wycieczka do Energylandii Katowice, Wycieczka do Energylandii Kielce, Wycieczka do  Energylandii Kraków, Wycieczka do Energylandii Lublin, Wycieczka do Energylandii Łódź, Wycieczka do Energylandii Olsztyn, Wycieczka do Energylandii Poznań, Wycieczka do Energylandii Rzeszów, Wycieczka do Energylandii Szczecin, Wycieczka do Energylandii Warszawa, Wycieczka do Energylandii Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.