Irlandia

logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Irlandia

2023-02-08T13:51:18+00:00
Kategoria: Wycieczki zagraniczne, Wycieczki
Kierunek wyjazdu: Irlandia
Transport: Samolot
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ Warszawa – Dublin – Półwysep Dingle
Wylot z dowolnego lotniska w Polsce – do uzgodnienia. Przylot na lotnisko w Dublinie. Przejazd przez Irlandię środkową i południowo-zachodnią, przez malownicze zielone hrabstwa Kildare, Tippery, Limerick oraz Kerry na magiczny półwysep Dingle. Po drodze zatrzymamy się w Adare, uroczej wsi słynącej z zabytkowych klasztorów oraz tradycyjnych chat krytych strzechą. Przyjazd na półwysep. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ Półwysep Dingle
Śniadanie. Przejazd do Killarney. Po drodze postój na legendarnej plaży (mierzei) Inch. Kawa u Kasi w słynnej Tawernie Kate Kearney’ Cottage. Przejazd dorożkami przez baśniową przełęcz Dunloe, potem przesiadka do łodzi i przeprawa przez jezioro Górne (Upper lake) i jezioro Dolne (Loch Leine) aż do miasta Killarney. Zwiedzimy zamek Ross, ogrody Muckross i wodospad Torc. Czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ Półwysep Dingle – Galway
Śniadanie. Przejazd przez najpiękniejsze krajobrazy położone na półwyspie Dingle. Zwiedzanie celtyckiego grodziska przylądkowego i kaplicy Gallarusa najstarszej w Irlandii. Przejazd do Limerick. Wieczorem opcjonalnie bankiet biesiadny w typowym irlandzkim zamku zakrapiany miodem i winem. Przyjazd do Galway. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ Wyspy Aran – Klify Moher
Śniadanie. Wycieczka na jedną z wysp Aran. Jest to pewnego rodzaju podróż w czasie do tradycyjnej irlandzkiej osady sprzed kilkuset lat. Tej odizolowanej społeczności udało się zachować tożsamość, rdzenny język, kulturę i autentyczność irlandzkiej wsi. Podczas wycieczki będziemy integrować się z mieszkańcami Aran, aby poznać ich historię, ciężkie warunki życia, ale i też ich przywiązanie do ukochanej wyspy. Następnie przejazd do cudownych klifów Moher. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
5. DZIEŃ Galway – Dublin
Śniadanie. Zwiedzanie zespołu klasztornego Clonmacnoise, jednego z największych ośrodków religijno-kulturalnych wczesnego chrześcijaństwa, odwiedzonego też przez Ojca Św. Jana Pawła II. Po duchowych doznaniach zwiedzanie zabytkowej, jednej z najstarszych w Europie destylarni w Killbeggan. Przyjazd do Dublina. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg. Opcjonalnie wieczór irlandzki w stylu River Dance z kolacją.
6. DZIEŃ Dublin
Śniadanie. Zwiedzanie Dublina: średniowiecznej katedry Św. Patryka, Dublinii (interaktywnego muzeum średniowiecznego), opcjonalnie muzeum browaru Guinnessa. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
7. DZIEŃ Dublin – Warszawa
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy. 
 
ŚWIADCZENIA: bilet lotniczy na trasie Warszawa – Dublin – Warszawa, przejazd autokarem na miejscu (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelach 3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalny przewodnik, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Irlandia – fot. by alboomen, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1568675/


 


Wycieczka do Irlandii Białystok, Wycieczka do Irlandii Bydgoszcz, Wycieczka do Irlandii Elbląg,  Wycieczka do Irlandii Gdańsk, Wycieczka do Irlandii Katowice, Wycieczka do Irlandii Kielce, Wycieczka do Irlandii Kraków, Wycieczka do Irlandii Lublin, Wycieczka do Irlandii Łódź, Wycieczka do Irlandii Olsztyn, Wycieczka do Irlandii Poznań, Wycieczka do Irlandii Rzeszów, Wycieczka do Irlandii Szczecin, Wycieczka do Irlandii Warszawa, Wycieczka do Irlandii Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.