Lidzbark Warmiński – Krosno – Reszel – Święta Lipka – Gierłoż

/Lidzbark Warmiński – Krosno – Reszel – Święta Lipka – Gierłoż
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Lidzbark Warmiński – Krosno – Reszel – Święta Lipka – Gierłoż

2023-02-08T15:20:29+00:00
Ilość dni: 2 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wycieczka do Lidzbarka

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przyjazd do Krosna k/Ornety, gdzie zwiedzimy „magiczne” Sanktuarium Nawiedzenia NMP wzorowane na świątyni w Świętej Lipce. Następnie Lidzbark Warmiński – Zamek biskupów w Lidzbarku należy do najcenniejszych zabytków architektury gotyckiej. Dalej przejazd do Reszla. Zwiedzanie zamku gotyckiego, który położony jest nad brzegiem rzeki Sejny, w południowo-wschodniej części miasta. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Święta Lipka – znana już od XV wieku jako miejsce pielgrzymek, co roku, ponad 100 tys. turystów przyjeżdżających na Mazury, odwiedza znajdujące się tu Sanktuarium Maryjne, często nazywana jest Częstochową Północy. Następnie Gierłoż „Wilczy Szaniec” w Europie istniało kilka kwater głównych Wodza Trzeciej Rzeszy. Większość wojennych kwater, tak jak Wilczy Szaniec, znajdowało się w oddaleniu od dużych miast, wewnątrz dużych kompleksów leśnych, otoczonych jeziorami i bagnami co ułatwiało ukrycie przed oczami pilotów i prawie niemożliwy dostęp lądem. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: transport, zakwaterowanie w hotelu 2/3*, wyżywienie wg oferty, bilety wstępu, lokalny przewodnik, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wycieczka realizowana busem do 8 osób, busem do 20 osób lub autokarem od 50 do 80 osób.

Cena wycieczki uzależniona od miejsca wyjazdu oraz ilości osób.

 

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Zamek biskupów w Lidzbarku Warmińskim – fot. by Iwona Olczyk, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-293618/

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.