Londyn

logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Londyn

2023-02-03T11:26:23+00:00
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wylot z dowolnego lotniska w Polsce – do uzgodnienia. Przejazd do centrum miasta. Krótki spacer, gdzie zobaczymy: London Bridge, okolice katedry Southwark, Teatr Szekspirowski, Tate Modern Gallery. Przejdziemy Mostem Millenium do Katedry St. Paul’s (z zewnątrz) – jeden z najbardziej znanych kościołów anglikańskich w Wielkiej Brytanii i budowli Londynu. Przejazd na zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do centrum, gdzie zobaczymy Stajnie Królewskie. Następnie udamy się pod Pałac Buckingham na zmianę warty. Przejście Parkiem St. James’s do Opactwa Westminsterskiego – miejsce koronacji królów Anglii i królów Wielkiej Brytanii oraz od XIII wieku również jako miejsce pochówku królów i zasłużonych osób. Dalej zobaczymy słynnego Big Ben’a. Przejście ulicą Whitehall do Trafalgar Square. Po drodze miniemy budynek 10 Downing Street, który jest siedzibą premiera. Wejście do Galerii Narodowej, w której prezentuje się kolekcję 2300 dzieł malarstwa z lat 1250–1900, głównie zachodnioeuropejskiego, w tym zbiór obrazów sławnych francuskich impresjonistów i Vincenta van Gogha. Przejście przez plac rozrywkowy Leicester Square do dzielnicy China Town. Następnie Piccadilly Circus – miejsce sławnych, podświetlanych reklam, z pierwszymi znakami wywieszonymi już w 1910 roku. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Wejście do największego w kraju i najstarszego British Museum – posiada ok. 8 milionów eksponatów głównie zbiory archeologiczne i etnograficzne. Następnie zwiedzanie słynnego Muzeum Madame Tussauds z woskowymi figurami największych gwiazd kina i sportu. Na koniec dnia wejście do Muzeum Historii Naturalnej – jedno z trzech wielkich muzeów znajdujących się przy Exhibition Road w South Kensington. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Zaczniemy od słynnego zwodzonego mostu Tower Bridge, gdzie poznamy historię Tower of London. Wejście na największą atrakcję miasta, czyli London Eye – 135 metrowa karuzela z obłędnym widokiem na miasto. Następnie rejs statkiem po Tamizie. Przejazd do kompleksu biurowego Canary Wharf pełnego kosmicznych wieżowców. Ostatnim punktem w tym dniu będzie Greenwich ze słynnym Królewskim Obserwatorium i południkiem “0” od którego liczy się długość geograficzną na świecie. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny na Market Camden – wielki kompleks sklepów i restauracji. Przejazd na zwiedzaniu Stadionu Wembley. Narodowy stadion Anglii. Jego pojemność to 90 tysięcy miejsc i stanowi on drugi pod względem wielkości stadion w Europie po Camp Nou w Barcelonie. Transfer na lotnisko. Wylot z Londynu.

ŚWIADCZENIA: bilet lotniczy do Londynu (realizacja wycieczki z dowolnego lotniska) lub autokar do uzgodnienia, zakwaterowanie w hotelach lub hostelach, wyżywienie wg oferty, transport komunikacją miejską, opłaty rezerwacyjne, opieka pilota koordynatora wycieczki, lokalny przewodnik, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu (rejs statkiem po Tamizie, London Eye, Muzeum Madame Tussauds, Stadion Wembley) – 80£ / osoba (muzea Brytyjskie, Historii Naturalnej i Galeria Narodowa są darmowe).

Możliwość zorganizowania wycieczki w 3 dni:
1. DZIEŃ: Krótki spacer, gdzie zobaczymy: London Bridge, okolice katedry Southwark, Teatr Szekspirowski, Tate Modern Gallery. Przejdziemy Mostem Millenium do Katedry St. Paul’s (z zewnątrz).
2. DZIEŃ: Pałac Buckingham, Park St. James’s, Opactwo Westminsterskie, Big Ben, ulica Whitehall, budynek 10 Downing Street, Trafalgar Square, Galeria Narodowa, Leicester Square, China Town, Piccadilly Circus.
3. DZIEŃ: Tower Bridge, Rejs po Tamizie, London Eye.

lub na 4 dni:
1. DZIEŃ: Krótki spacer, gdzie zobaczymy: London Bridge, okolice katedry Southwark, Teatr Szekspirowski, Tate Modern Gallery. Przejdziemy Mostem Millenium do Katedry St. Paul’s (z zewnątrz).
2. DZIEŃ: Pałac Buckingham, Park St. James’s, Opactwo Westminsterskie, Big Ben, ulica Whitehall, budynek 10 Downing Street, Trafalgar Square, Galeria Narodowa, Leicester Square, China Town, Piccadilly Circus.
3. DZIEŃ: Tower Bridge, Rejs po Tamizie, London Eye, kompleks biurowy Canary Wharf, Greenwich.
4. DZIEŃ: Muzeum Madame Tussauds, Stadion Wembley.

Możliwość poszerzenia wycieczki o inne miejscowości: Oxford, Luton, Leeds Castle, Canterbury, Disneyland.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wycieczka do Londynu  Wycieczka do Londynu  Wycieczka do Londynu  Wycieczka do Londynu

Wycieczka do Londynu   Wycieczka do Londynu   Wycieczka do Londynu   Wycieczka do Londynu

Wycieczka do Londynu   Wycieczka do Londynu   Wycieczka do Londynu   Wycieczka do Londynu

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Pałac Buckingham – fot. by balichaca, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-1211303/

Pozostałe zdjęcia:
Tower Bridge – fot. by RichardLey, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-980961/
Rejs po Tamizie, Westminster – fot. by Steve Bidmead, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-363882/
Big Ben – fot. by lino9999, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-2899429/
Greenwich – fot. by Eduardo Vieira, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-5049754/
Stadion Wembley – fot. by maxopt, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-703932/
Metro – fot. by Florian Pircher, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-911012/
Autobusy – fot. Katarzyna Bruder-Gulcz, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-943954/
Big Ben, most autor nienzany, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-2393098/
London Eye – fot. by Georg Langbehn, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-2864410/
Budka telefoniczna – fot. by Brane, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-600918/
Muzeum Narodowe – fot. by just-pics, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-4314035/
most – fot. by Julius Silver, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-3078109/

 

 

 

 

 


Wycieczka do Londynu Białystok, Wycieczka do Londynu Bydgoszcz, Wycieczka do Londynu Elbląg, Wycieczka do Londynu Gdańsk, Wycieczka do Londynu Katowice, Wycieczka do Londynu Kielce, Wycieczka do Londynu Kraków, Wycieczka do Londynu Lublin, Wycieczka do Londynu Łódź, Wycieczka do Londynu Olsztyn, Wycieczka do Londynu Poznań, Wycieczka do Londynu Rzeszów, Wycieczka do Londynu Szczecin, Wycieczka do Londynu Warszawa, Wycieczka do Londynu Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.