Wycieczka do Oświęcimia

/Wycieczka do Oświęcimia
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka do Oświęcimia

2023-02-02T16:02:02+00:00
Ilość dni: 4 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przejazd do Krakowa. Na początku
zobaczymy słynny pomnik Smoka Wawelskiego. Dalej Wzgórze Wawelskie: dziedziniec zewnętrzny i wewnętrzny. Wejdziemy do Katedry Wawelskiej- zwiedzanie, gdzie zobaczymy m. in. piękne wnętrze – miejsce koronacji królów polskich, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie. Następnie przejście drogą królewską: Plac Matejki, Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, Brama Floriańska, ul. Floriańska, Rynek Krakowski, Wieża Ratuszowa, Kościół Mariacki. Zakwaterowanie w komfortowym hotelu Borowy Dwór – Szaflary, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Przejazd na zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce, która została uznana za pomnik historii w 1994 roku. Jest ona unikatowym obiektem górniczym, jednym z największych i najstarszych zakładów przemysłowych w Europie, czynnym nieprzerwanie od średniowiecza do końca XX wieku. Wraz z pobliską kopalnią w Bochni tworzyła Krakowskie Żupy Solne – historyczne przedsiębiorstwo o ogromnym znaczeniu dla gospodarki dawnej Rzeczypospolitej, którego zasady funkcjonowania określała XIV-wieczna ordynacja króla Kazimierza Wielkiego. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Zakopane, spacer jednym z najbardziej znanych deptaków w Polsce – zakopiańskich Krupówkach. Wśród zabudowy otaczającej ulicę można odnaleźć niezwykłą różnorodność stylów architektury, wędrówka Doliną Kościeliską, wjazd kolejką linowa na Gubałówkę, skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry, a także inne pasma górskie – Gorce, Pieniny i Beskidy. Zjazd na dół, następnie zobaczymy skocznię narciarską Wielka Krokiew. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie z przewodnikiem muzeum Auschwitz II – Birkenau. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelu 2/3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalni przewodnicy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Brama Auschwitz – fot. by ChristopherPluta, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-485689/

 

 

 


Wycieczka do Oświęcimia Białystok, Wycieczka do Oświęcimia Bydgoszcz, Wycieczka do Oświęcimia Elbląg, Wycieczka do Oświęcimia Gdańsk,Wycieczka do Oświęcimia Katowice, Wycieczka do Oświęcimia Kielce, Wycieczka do Oświęcimia Kraków, Wycieczka do Oświęcimia Lublin, Wycieczka do Oświęcimia Łódź, Wycieczka do Oświęcimia Olsztyn, Wycieczka do Oświęcimia Poznań, Wycieczka do Oświęcimia Rzeszów, Wycieczka do Oświęcimia Szczecin, Wycieczka do Oświęcimia Warszawa, Wycieczka do Oświęcimia Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.