Petersburg Białe noce

/Petersburg Białe noce
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Petersburg Białe noce

2023-02-08T15:52:45+00:00
Kategoria: Wycieczki zagraniczne, Wycieczki
Kierunek wyjazdu: Rosja
Transport: Samolot
Ilość dni: 4 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...


Zapraszamy! Wycieczka do Petersburga Białe noce – odwiedzimy jakże piękne i cudowne miasto założone przez cara Piotra Wielkiego. Przy wieczornym indywidualnym spacerze będziemy świątkami zjawiska tzw. „Białe noce”. Absolutna jasność przy bezchmurnym niebie, gdzie ciemność podczas nocy absolutnie nie zapada.

1. DZIEŃ
Wylot z dowolnego lotniska w Polsce – do uzgodnienia. P
rzylot do Petersburga. Panoramiczne zwiedzanie Petersburga. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiad w porze kolacji. Indywidualny wieczorny spacer. Nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Zwiedzanie Petersburga: Plac św. Izaaka, Sobór św. Izaaka (wnętrza) – unikalny pomnik architektury. Nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe, Admiralicja, budynek Sztabu Generalnego, pomnik Piotra I – Miedziany Jeździec, Plac Sztuki, pomnik Puszkina. Zobaczymy zabudowania Wyspy Wasilewskiej oraz zwiedzimy Twierdzę Pietropawłowską (najstarszą budowlę miasta) z Soborem św. Piotra i Pawła (miejsce spoczynku rosyjskich carów). Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji. Wieczorem rejs stateczkiem rzekami i kanałami Sankt Petersburga, gdzie m.in. zobaczymy liczne pałace, hotele i inne budowle oraz krążownik Aurora-symbol rewolucji październikowej, obserwacja zjawiska „Białych Nocy”. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Petersburg, dalsze zwiedzanie miasta. Pałac Zimowy z jednym z największych na świecie artystycznych i kulturalno-historycznych muzeów Ermitażem. Newski Prospekt – główna arteria miasta, zobaczymy: katedrę Kazańską, liczne place, pomniki i pałace miasta. Przyjazd na zwiedzanie do Peterhofu – letniej rezydencji Piotra I – jednego z najwspanialszych kompleksów pałacowo-parkowych na świecie. Zwiedzanie Parku Dolnego – „Rosyjskiego Wersalu” z malowniczymi ogrodami oraz baśniowej urody fontannami i kaskadami. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji. Wieczorny indywidualny spacer w celu obserwacji zwodzonych i podnoszonych mostów w zależności od ich konstrukcji. Obserwacja zjawiska „Białych Nocy”. Nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki /. Przejazd do Carskiego Sioła – unikatowego zespołu pałacowo parkowego. Zwiedzanie pałacu Katarzyny Wielkiej wraz z Bursztynową Komnatą oraz Wielką Salą Tronową. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: bilet lotniczy z bagażem podręcznym, przejazdy autokarem na miejscu, zakwaterowanie w hotelu 3* w pok. 2-os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalny przewodnik, e-wiza, ubezpieczenie (KL 30 000 €), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bagaż rejestrowy, opłaty rezerwacyjne, bilety wstępu oraz na rejs statkiem, system słuchawkowy Tour Guide, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...


Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Most w Petersburgu – fot. by Julius Silver, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-3012671/


 

 


Wycieczka Petersburg Białe noce, Petersburg, Białe noce, Petersburg białe noce
Wycieczka do Petersburga Białystok, Wycieczka do Petersburga Bydgoszcz, Wycieczka do Petersburga Elbląg, Wycieczka do Petersburga Gdańsk, Wycieczka do Petersburga Katowice, Wycieczka do Petersburga Kielce, Wycieczka do Petersburga Kraków, Wycieczka do Petersburga Lublin, Wycieczka do Petersburga Łódź, Wycieczka do Petersburga Olsztyn, Wycieczka do Petersburga Poznań, Wycieczka do Petersburga Rzeszów, Wycieczka do Petersburga Szczecin, Wycieczka do Petersburga Warszawa

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.