Łeba 2 dni

/Łeba 2 dni
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Łeba 2 dni

2023-02-08T15:24:14+00:00
Ilość dni: 2 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wycieczka do Łeby

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Zwiedzanie Słowińskiego Parku Narodowego. Dojazd autokarem na parking, następnie przejazd meleksem na zwiedzanie. Spacer po wydmach , następnie wzdłuż morza oraz zwiedzenie Muzeum Wyrzutni Rakiet w Rąbkach. Słowiński Park Narodowy, utworzony w 1967 roku i jeden z 23 parków narodowych w Polsce. Jest położony w środkowej części polskiego wybrzeża, w województwie pomorskim. Obejmuje Mierzeję Łebską, Nizinę Gardeńsko-Łebską, morenę czołową z najwyższą kulminacją 115 m n.p.m. na wzgórzu Rowokół oraz szereg jezior. Przez teren parku przepływa 7 rzek. Na obszarze Parku utworzono 12 rezerwatów ścisłych i 3 częściowe. Charakterystycznymi elementami Parku są przymorskie jeziora, bagna, łąki, torfowiska, nadmorskie bory i lasy, a przede wszystkim wydmowy pas mierzei z ruchomymi wydmami. Powrót meleksem na parking. Przejazd autokarem do miejsca zakwaterowania. Obiad w porze kolacji. Zajęcia sportowo-rekreacyjne. Nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przyjazd do Łeby. Pobyt w największym w Polsce Parku Dinozaurów ,,Łebapark”. Wspaniałe trasy pełne przygód i atrakcji, mnóstwo świetnej rozrywki a to wszystko położone na 40 ha. Fantastyczna przygoda w przeszłość, aż do epoki kredy. Tylko w tym Parku można spotkać trójwymiarowe gady naturalnej wielkości, niezapomniane widoki i przeżycia, które na zawsze pozostaną w pamięci małego człowieka. Fantastyczna przygoda edukacyjna dla małych i doskonała zabawa dla dużych miłośników największych gadów w historii.
ATRAKCJE: Zamek strachu, Bajlandia, Minigolf w ŁebaPark, Ścieżka edukacyjna, Kino 7D max, Pojazdy Flinstonów, Kopalnia złota, Rowery wodne, Rekreacyjne łowisko ryb (własny sprzęt i zanęta), Labirynt magicznych luster, Ogromne zjeżdżalnie wodne, Zjeżdżalnia 4 w 1, Zjeżdżalnia Boomerang, Koło młyńskie, Plac zabaw, Dinusiowa kolejka, Kolejka Czerwonego Kapturka, Szlak latarni morskich. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: transport, zakwaterowanie w hotelu 2/3*, wyżywienie wg oferty, bilety wstępu, lokalny przewodnik, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wycieczka realizowana busem do 8 osób, busem do 20 osób lub autokarem od 50 do 80 osób.

Cena wycieczki uzależniona od miejsca wyjazdu oraz ilości osób.

 

Wycieczka Łeba

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Łeba, Słowiński Park Narodowy – fot. by morzaszum, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4918057/

Pozostałe zdjęcia:
Łeba, port – fot. by neufal54, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1218468/

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.