Zakochaj się w Podlasiu

/Zakochaj się w Podlasiu
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Zakochaj się w Podlasiu

2023-02-03T11:08:05+00:00
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Kraina zasilana naturą puszczańskich pierwotnych lasów, wijących się rzek, cudów architektury wodnej, błękitnych jezior i różnorodności religii. W programie perły przyrodnicze Podlaskiego z kresową kuchnią w tle.

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przyjazd do Białegostoku. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Puszcza białowieska – najstarszy pierwotny las w Europie wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz królestwo żubra. Zwiedzimy Białowieski Park Narodowy, Rezerwat Pokazowy Żubrów, Park Pałacowy, Muzeum Przyrodniczo-Leśne. W Białowieży wejdziemy do Cerkwi Mikołaja Cudotwórcy. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Podlaski Szlak Tatarski klimat polskiego Orientu, kultura Tatarów i religia muzułmanów, niezwykła etniczna mozaika Kresów. Zwiedzimy Bohoniki i Kruszyniany. W Supraślu 500-letnim malowniczym miasteczku uzdrowiskowym położonym na skraju Puszczy Knyszyńskiej zwiedzimy cerkiew Zwiastowania, Pałac Buchholzów, multimedialne muzeum ikon. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
4
. DZIEŃ
Śniadanie. Białystok – stolica Podlasia, tygiel narodów i religii, bogata wielokulturowość, kolebka języka esperanto. Zwiedzimy zespół pałacowo-parkowy Branickich, Cerkiew Hagia Sophia. Biebrzański Park narodowy – największy park narodowy w Polsce, bagna biebrzańskie królestwo łosia i ptasi raj, mokradła i nieujarzmiona rzeka Biebrza oraz Twierdza Osowiec. Przejazd do Augustowa miasta uzdrowiskowo-wypoczynkowego malowniczo położonego nad Kanałem Augustowskim, pośród sześciu jezior w otoczeniu lasów Puszczy Augustowskiej. Zakwaterowanie w Augustowie lub okolicy, obiad w porze kolacji, nocleg.
5
. DZIEŃ
Śniadanie. Spływ kajakowy Czarną Hańczą i kanałem Augustowskim (12 km). Wspaniała przygoda w kajaku na najpiękniejszej rzece w Polsce i kanale, który jest cudem architektury wodnej. Unikatowa w skali światowej arteria wodna, która łączy w sobie siły twórcze natury i geniusz ludzki. Trasa łatwa, dostępna dla początkujących, z dwiema śluzami. Po spływie biesiada regionalna – pokaz wypieku sękacza i przygotowanie tradycyjnych podlaskich potraw. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. W Studzienicznej zwiedzimy sanktuarium z „cudowną wodą” oraz rezerwat przyrody położony na wyspie. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelach 2/3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, lokalni przewodnicy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu w tym na spływ kajakowy, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Podlasie – fot. by DagMary, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1457589/


 


Wycieczka na Podlasie Elbląg, Wycieczka na Podlasie Gdańsk, Wycieczka na Podlasie Katowice, Wycieczka na Podlasie Kielce, Wycieczka na Podlasie Kraków, Wycieczka na Podlasie Olsztyn, Wycieczka na Podlasie Rzeszów, Wycieczka na Podlasie Szczecin, Wycieczka na Podlasie Toruń, Wycieczka na Podlasie Warszawa, Wycieczka na Podlasie Wrocław, Wycieczka na Podlasie Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.