VeloJura

logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

VeloJura

2022-01-12T13:10:06+00:00
Kategoria: Wycieczki rowerowe Polska
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Rower
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

VeloJura to jeden z najpiękniejszych regionów Polski.

1. DZIEŃ

Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Zamku w Olsztynie koło Częstochowy. Przejazd na rowerach do Złotego Potoku, który znany jest z pięknych stawów oraz najstarszej w Europie hodowli pstrąga. Po drodze podziwiać będziemy niezwykłe widoki, zobaczymy również Zalew Porajski i okoliczne wioski. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
2. DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Zamku w Ogrodzieńcu. Ruiny tej twierdzy są jedną z największych atrakcji jury. Po drodze zobaczymy odrestaurowany zamek w Bobolicach oraz drewniany Gród Birów. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
3. DZIEŃ

Śniadanie. Wycieczka rowerowa w okolice Ojcowskiego Parku Narodowego. Jest to najmniejszy park narodowy w Polsce, ale zarazem jeden z najpiękniejszych. W trakcie wyprawy zwiedzimy unikatową na skalę Europy Pustynię Błędowską oraz Zamek w Rabsztynie oraz Zamek w Pieskowej Skale, który jest jedną z największych atrakcji Małopolski. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
4. DZIEŃ

Śniadanie. Wyjazd rowerami do Krakowa. Przejazd przez urokliwą Dolinę Rzeki Prądnik. Dla chętnych będzie możliwość wejścia do jaskini i poznania zwyczajów neandertalczyków, którzy dawniej zamieszkiwali te tereny. Dalej przeprawa widokowym szlakiem rowerowym, z którego roztacza się piękna panorama na góry. Szlak ten zaprowadzi nas do Krakowa. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
5. DZIEŃ

Śniadanie. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: zakwaterowanie w hotelach 2/3*, wyżywienie wg oferty, pilot rowerowy, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: ewentualne bilety wstępu (jaskinie, Zamek w Rabsztynie, Zamek w Pieskowej Skale), dopłata do obiadu w porze kolacji, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wybierając się na wycieczkę rowerową uczestnik powinien:
– mieć sprawny rower (koniecznie zrobić przegląd przed wyprawą),
– zabrać ze sobą m.in.: narzędzia do wykonywania podstawowych napraw rowerowych, pompkę, zapięcie do roweru, smar do łańcucha, zapasowe dętki (wskazane co najmniej 2 sztuki), apteczkę.
– mieć odpowiednio oświetlony rower.

Oferujemy obsługę grup rowerowych busem wraz z kierowcą do 8 osób: przewóz osób (bez rowerów), bagażów oraz przepaków.
Zapraszamy do współpracy!
Informacja na stronie: przewozosobeuropa.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Pustynia Błędowska – fot. by etheriel, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1593571/


 


Wycieczka rowerowa VeloJura Białystok, Wycieczka rowerowa VeloJura Bydgoszcz, Wycieczka rowerowa VeloJura Elbląg, Wycieczka rowerowa VeloJura Gdańsk, Wycieczka rowerowa VeloJura Katowice, Wycieczka rowerowa VeloJura Kielce, Wycieczka rowerowa VeloJura Kraków, Wycieczka rowerowa Velo Jura Lublin, Wycieczka rowerowa Velo Jura Łódź, Wycieczka rowerowa Velo Jura Olsztyn, Wycieczka rowerowa Velo Jura Opole, Wycieczka rowerowa Velo Jura Poznań, Wycieczka rowerowa Velo Jura Rzeszów, Wycieczka rowerowa Velo Jura Szczecin, Wycieczka rowerowa Velo Jura Toruń, Wycieczka rowerowa Velo Jura Warszawa, Wycieczka rowerowa Velo Jura Wrocław, Wycieczka rowerowa Velo Jura Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.