Wycieczka szkolna do Łeby

/Wycieczka szkolna do Łeby
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka szkolna do Łeby

2023-02-02T15:07:12+00:00
Kategoria: Wycieczki szkolne
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 1 DZIEŃ. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia
Przyjazd do Sarbska koło Łeby, wejście do Fokarium SeaPark. To pierwszy park rekreacyjno-edukacyjny w Polsce, gdzie znajdują się baseny z fokami szarymi i kotikami z Ameryki Południowej. Niezaprzeczalnie atrakcją rodzinnego parku jest karmienie fok oraz przeprowadzanie ich treningu w obecności widowni. Ćwiczenia pozwalają na wykonywanie niezbędnych badań (i bezstresową opiekę lekarską przy okazji) oraz zapewniają naturalną, zdrową aktywność tych ruchliwych zwierząt. Powierzchnia parku to ponad 5 ha. Miejsce to związane jest z tematyką mórz i oceanów, oraz historią i kulturą Pomorza w Polsce. Sea Park Sarbsk atrakcje m.in.: Fokarium, dysponuje trzema basenami o łącznej powierzchni ponad 1,5 tysiąca m2 i objętości ok. 2,2 miliona litrów wody. Oceanarium Prehistoryczne 3D z kinem 5D, gdzie zobaczyć można pradawne zwierzęta żyjące w głębinach morskich. Naturalne wymiary realistycznych modeli (nawet do 20 metrów długości) pozwalają ocenić niesamowite dysproporcje między zwierzętami sprzed 150 mln lat, a np. ludźmi. Połączone z kinem 5D zapewnia solidną dawkę fantazyjnych wrażeń. Muzeum rękodzieła marynistycznego. Ekspozycje obejmują m.in modele łodzi i kutrów, precjoza wykonane przez uzdolnionych marynarzy i rybaków, historyczne pamiątki związane z Polskimi Linami Oceanicznymi, warsztat cieśli okrętowego oraz kolekcje pamiątek z zamorskich podróży. Zwiedzający mogą tutaj też zobaczyć jak wyglądała portowa tawerna czy salon kapitański na dawnym żaglowcu. Makiety zwierząt morskich w naturalnych rozmiarach. Jest to nie lada gratka dla pasjonatów stworzeń morskich aby przekonać się jak dokładnie wyglądają mieszkańcy mórz i oceanów. W parku znajdzie się największa makieta płetwala błękitnego w Polsce i będzie miała 38 metrów długości. Wśród makiet na terenie Sea Parku znajdują się m.in.: rekin wielorybi, żarłacz biały, rekin młot, ryba piła, manta, olbrzymi żółw skórzasty oraz największy na świecie mięczak – blisko 18 metrowa kałamarnica olbrzymia. Park miniatur latarni morskich. Wrak na Wspak – to statek odwrócony do góry dnem, a dokładnie replika szwedzkiego okrętu wojennego Stolen, który został zatopiony przez polski Galeon Wodnik w  słynnej bitwie morskiej pod Oliwą. Woliery z ptakami – to kolejna żywa atrakcja, gdzie prezentowane są różne gatunki ptaków zamieszkujących polskie wybrzeże oraz wiele innych atrakcji. Sea Park Sarbsk sukcesywnie uruchamia kolejne atrakcje dla turystów. Przejazd do Łeby – miasto wypoczynkowe z portem morskim i kąpieliskami. Obiad, spacer oraz rekreacja i wypoczynek nad morzem. Powrót do miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia).

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), obiad, pilot, ubezpieczenie (NNW 5000 zł), składka
na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

DODATKOWO PŁATNE: bilet wstępu ulgowy do Fokarium Sea Park 45 zł / osoba

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Foka – fot. by Nicole Klesy, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-190437/

 


Wycieczka szkolna do Łeby

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.