Pieniny – Wypoczywaj aktywnie

/Pieniny – Wypoczywaj aktywnie
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Pieniny – Wypoczywaj aktywnie

2023-02-02T16:01:54+00:00
Kategoria: Wycieczki krajowe, Wycieczki szkolne
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 10 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Nocleg w Szczawnicy lub okolicy. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji. Wieczorny spacer. Nocleg.
2-8. DZIEŃ
Ramowy program do realizacji:
– Rejs po jeziorze Czorsztyńskim. Podczas rejsu zobaczymy: Zamek Dunajec w Niedzicy, zamek w Czorsztynie, Zaporę Wodną w Niedzicy, skansen na półwyspie Stylchen, Zielone Skałki, Pieniński Park Narodowy oraz wiele innych. Zwiedzanie zamku w Niedzicy.
– Całodniowy pobyt w Aquaparku w Popradzie – Słowacja, w którym znajduje się 13 basenów zewnętrznych i wewnętrznych, zjeżdżalnie oraz 350 różnych atrakcji wodnych.
– Wycieczka piesza – Trzy Korony. Jest to najwyższy szczyt Pienin Środkowych wznoszący się na około 530 metrów nad płynącym u jej podnóży Dunajcem. Przerwa na odpoczynek w schronisku – konsumpcja we własnym zakresie.
– Wycieczka piesza po Wąwozie Homole. Jest to rezerwat założony w 1963 roku, który jest długi na 800 m i wysoki na 120 m.
– Palenica – wjazd kolejką linową i zejście jednym ze szlaków. Przerwa na odpoczynek – konsumpcja we własnym zakresie.
– Spływ tratwami Dunajcem na trasie Sromowce Niżne – Szczawnica lub rafting do uzgodnienia.
– Całodniowa wycieczka rowerowa.
– Wycieczka piesza po na szczyt Sokolicy, gdzie podczas spaceru zobaczymy piękną panoramę okolicy oraz słynną sosnę pienińską liczącą ponad 500 lat.
– Gry, zabawy sportowe.
9-10. DZIEŃ

Śniadanie. Przyjazd do Zatoru, gdzie znajduje się największy w Polsce Park Rozrywki – Energylandia. Pobyt pełen atrakcji i przygód w godzinach 10:00-18:00. Park Rozrywki, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na ogromnej przestrzeni 43 hektarów znajduje się ponad 75 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, water parku (Big Milk Water Park, Tropical Fun oraz Exotic Island), smoczej grodzie, Aqualantis, a kończąc na tych dla najmłodszych. Dodatkowo 25 gry i zabawy interaktywne, 9 scen widowiskowych (dwa teatry i trzy amfiteatry), Moya Planetarium, nowoczesne kino 7D, a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów. Obiad. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach nocnych.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), autokar do dyspozycji grupy podczas całego pobytu, zakwaterowanie w obiekcie o standardzie turystycznym w pok. 2-4 os., wyżywienie wg oferty, kadra pedagogiczna, ubezpieczenie (Polska – NNW 5 000 zł, Słowacja – KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
W cenie korzystanie z udogodnień DW: bardzo duży ogród, amatorskie boisko do gry w siatkówkę lub badmintona, zewnętrzny stół do ping-ponga oraz taras z miejscem do organizacji grilla, miejsce na ognisko.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu


Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Pieniny, Trzy Korony – fot. by jarekgrafik, Pixabay License, https://pixabay.com/images/id-1012233/

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.