Chorwacja Perły Adriatyku

/Chorwacja Perły Adriatyku
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Chorwacja Perły Adriatyku

2023-02-08T16:10:59+00:00
Ilość dni: 11 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Hotel Stella 3* znajduje się w Neum / k. Dubrownika nad Morzem Adriatyckim i może zapewnić Państwu wszystkie wygody, których potrzebujesz na niezapomniane wakacje! Hotel dysponuje 84 pokojami, restauracją, barem z tarasem i pięknymi widokami a plaża hotelowa jest jedną z najpiękniejszych w mieście.

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Nocleg tranzytowy na trasie przejazdu z 2 na 3 dzień. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Na trasie przejazdu zwiedzanie – Mostar. Najważniejszym zabytkiem jest położony w centrum XVI-wieczny kamienny Stary Most, wybudowany w 1566 r. W wyniku działań wojennych w dniu 9 listopada 1993 r. został on zburzony przez Chorwatów, a jego odbudowę zakończono 23 lipca 2004 r. W lipcu 2005 Stary Most i jego najbliższe otoczenie zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Przejazd do 
Medjugorie to słynne miejsce kultu maryjnego. Miejsca licznych pielgrzymek, gdzie w 1981 r. objawiła się Matka Boska. Zwiedzimy sanktuarium, a także wejdziemy na Górę Objawień. Przyjazd do Neum / k. Dubrownika. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji. Odległość do plaży 150 m.
4-9. DZIEŃ
Pobyt na miejscu. Możliwość korzystania z dodatkowych wycieczek fakultatywnych, np. Dubrownik – jest to przepięknie położone miasto, o wspaniałym klimacie, pełne zabytków i niezwykłych uliczek. Podczas spaceru poznamy jego historię, a także zobaczymy m.in.: klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV w., Muzeum Apteki oraz słynne mury miejskie. Rejs na wyspy Peljesac, Hvar. Zwiedzania miasteczka Trpanj na Peljescu, kąpiel w kryształowej zatoce Dub. Krótkie zwiedzanie miasteczka Sućuraj na Hvarze. Obiad – grillowania ryba, sałatka, wino bez ograniczeń w czasie całego rejsu, soki.

10. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Wyjazd do Polski. Nocleg tranzytowy na trasie przejazdu. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.

11. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Przyjazd do Polski.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem, noclegi tranzytowe x 2 oraz docelowo zakwaterowanie w Neum – hotel 3* x 7 w pok. 2-os. lub rodzinnych 3-4 os., wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł), składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

DODATKOWO PŁATNE: Rejs statkiem na Hvar i Peljesac z posiłkiem oraz winem i napojami, wycieczka fakultatywna do Dubrownika, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wycieczki do Chorwacji Mostar Stary Most   Wycieczki do Chorwacji medjugorie   Wycieczki do Chorwacji Peljesac   Wycieczki do Chorwacji Hvar

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Dubrownik – fot. by fjaka, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-512798/

Pozostałe zdjęcia:
Mostar, Stary Most – fot. by pixelRaw, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4596236/
Medjugorie – fot. by JacekGabrys, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-2997348/
Peljesac – fot. by croatiatipscom, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-979688/
Hvar – fot. by whitewolfsix0, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-1280181/

 

 


Wycieczki do Chorwacji Elbląg, Wycieczki do Chorwacji Białystok,Wycieczki do Chorwacji Bydgoszcz, Wycieczki do Chorwacji Gdańsk, Wycieczka do Chorwacji Katowice, Wycieczki do Chorwacji Kielce, Wycieczka do Chorwacji Kraków, Wycieczki do Chorwacji Lublin, Wycieczka do Chorwacji Łódź, Wycieczki do Chorwacji Olsztyn, Wycieczka do Chorwacji Poznań, Wycieczki do Chorwacji Rzeszów, Wycieczki do Chorwacji Szczecin, Wycieczka do Chorwacji Warszawa, Wycieczki do Chorwacji Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.