Wypoczynek nad Polskim morzem

/Wypoczynek nad Polskim morzem
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wypoczynek nad Polskim morzem

2021-01-12T11:37:59+00:00
Kategoria: Wycieczki, Wczasy
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 4 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wypoczynek nad Polskim morzem

Ośrodek Wypoczynkowy BAŁTYK znajduje się w malowniczej miejscowości STEGNA położonej na Mierzei Wiślanej.
Kompleks OW Bałtyk znajduje się w Stegnie (Mierzeja Wiślana) – około 500m od morza. W naszej ofercie jest centrum rehabilitacyjne i odnowy biologicznej – spa w tym odkryty basen, sauna, solarium, salę ćwiczeń i gabinety masażu oraz gabinety zabiegowe. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne i wczasy. (posiadamy certyfikat organizatora turnusów rehabilitacyjnych). Ponadto obiekt zapewnia zaplecze bankietowe, organizuje wesela (posiadamy certyfikat organizatora wesel) i przyjęcia okolicznościowe, biznesowe, integracyjne, szkolenia ,konferencje a także bale karnawałowe i pokazy kulinarne.

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przejazd do Buczyńca na rejs po Kanale Elbląskim na trasie Buczyniec – Elbląg. Statek pokonuje różnicę wysokości ponad 100 m przy pomocy 5 pochylni oraz specjalnego wózka, którym jest transportowany. Jedyny czynny taki obiekt hydrotechniczny w skali światowej. Przepłynięcie przez kanał, jezioro Drużno, rezerwat fauny i flory, gdzie swoje lęgowiska ma ok. 200 gatunków ptaków, dalej płyniemy rzeką Elbląg. Zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w Stegnie, obiad w porze kolacji . indywidualny wieczorny spacer. Podziwianie zachodu słońca, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Przejazd do Krynicy Morskiej najbardziej popularnego kurortu na Mierzei Wiślanej położonego pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Dumą i sławą kurortu jest jedyna w Polsce ulica Teleexpressu. Zwiedzanie stolicy żeglarstwa zalewu wiślanego zaczniemy od portu jachtowego im. Leonida Teligi, który składa się z trzech basenów: pierwszy – najbardziej wewnętrzny, drugi – najpłytszy, trzeci – najgłębszy, ale najbardziej wystawiony na falowanie. Pirs ograniczający baseny od zachodu jest zarezerwowany dla statków pasażerskich – po obu stronach, w pozostałej części portu cumują lodzie i jachty. Dalej przejdziemy w stronę latarni morskiej, którą zwiedzimy i zobaczymy panoramę mierzei wiślanej oraz przy dobrej widoczności Frombork położony po drugiej stronie Zalewu Wiślanego. Pierwsza latarnia w Krynicy Morskiej została zbudowana i uruchomiona w 1895 roku. Następnie przejazd na przekop Mierzei Wiślanej – spacer. Przyjazd do Stegny. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji. Spacer nad morze – czas wolny. Nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Przejazd do Sztutowa. Zwiedzanie obozu koncentracyjnego Stutthof z przewodnikiem muzealnym. Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny utworzony na anektowanych terenach Wolnego Miasta Gdańska (niem. Freie Stadt Danzig), w miejscowości Sztutowo. Funkcjonował od 2 września 1939 do 9 maja 1945 i był pierwszym i najdłużej istniejącym obozem tego typu na terenach wchodzących aktualnie w skład Polski. Działał on łącznie 2077 dni. Powrót do Stegny. Zwiedzanie Kościoła Rzymskokatolickiego Pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Obecnie kościół parafialny, rzymskokatolicki o konstrukcji szachulcowej został zbudowany przez luteran w latach 1681-1683. Posiada 1 wieżę, 1 nawę, strop beczkowy, drewniany, barokowy ołtarz główny z 1572 roku oraz barokowe organy. Ciekawe są umieszczone na stropie świątyni płócienne malowidła przedstawiające wydarzenia z końca wojny trzynastoletniej, kiedy to w Stegnie prowadzono pertraktacje pokojowe. Powrót do miejsca zakwaterowania. Wypoczynek nad morzem, „kąpiele słoneczne” i morskie, spacer wzdłuż morza. Obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Przejazd do Malborka, zwiedzanie z audio przewodnikiem. Gotycki zamek w Malborku wzniesiony przez Krzyżaków w latach 1274-1457 jest jedną z największych twierdz średniowiecznej Europy i przykładem architektury obronnej. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: transport autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie ośrodku wczasowym w Stegnie pok. 2 osobowe (możliwość pokoi 3-4 osobowych na życzenie), wyżywienie wg programu, pilot, ubezpieczenie NNW 5 000 zł.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu oraz przewodnicy muzealni.

Dodatkowe atrakcje (do uzgodnienia):
– zabawa integracyjna przy zespole muzycznym lub muzyce mechanicznej,
– rejs statkiem spacerowym wypłyniecie z portu w kątach rybackich,
– zwiedzanie: Trójmiasta, Elbląga, Fromborka,
– lub inne atrakcje wskazane przez Zleceniodawce.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Stegna – fot. by Andypoland, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-4418902/


 

 


Wypoczynek nad Polskim morzem Białystok, Wypoczynek nad Polskim morzem Bydgoszcz, Wypoczynek nad Polskim morzem Elbląg, Wypoczynek nad Polskim morzem Gdańsk, Wypoczynek nad Polskim morzem Katowice, Wypoczynek nad Polskim morzem Kielce, Wypoczynek nad Polskim morzem Kraków, Wypoczynek nad Polskim morzem Lublin, Wypoczynek nad Polskim morzem Łódź, Wypoczynek nad Polskim morzem Olsztyn, Wypoczynek nad Polskim morzem Poznań, Wypoczynek nad Polskim morzem Rzeszów, Wypoczynek nad Polskim morzem Warszawa, Wypoczynek nad Polskim morzem Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.