Zamki i Pałace Białorusi

/Zamki i Pałace Białorusi
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Zamki i Pałace Białorusi

2023-02-02T16:07:45+00:00
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z dowolnego miasta w Polsce – do uzgodnienia. Przejazd do Grodna na zwiedzanie miasta. Podczas spaceru zobaczymy m.in.: kościoły, stary i nowy zamek, cerkiew Borysa i Gleba nad Niemnem, dom i pomnik Elizy Orzeszkowej, a także zwiedzimy cmentarz z miejscem jej pochówku. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Bohatyrowiczów, gdzie zobaczymy grób Jana i Cecylii. Dalej Szczuczyn. Znajduje się tutaj pałac Druckich-Lubeckich. Następnie zwiedzimy zamek Giedymina w Lidzie. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Nowogródka. Zwiedzimy muzeum w domu Adama Mickiewicza, ruiny zamku książąt litewskich, kościół parafialny. Następnie Mir, gdzie zobaczymy zespół pałacowo – parkowy należący do ordynacji nieświeskiej, wpisany na listę UNESCO. Dalej Nieśwież. Zwiedzimy najważniejszą rezydencję Radziwiłłów, kościół katolicki, mauzoleum rodu Radziwiłłów, bramę słucką. Przejazd do Baranowiczów. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Kosowa Poleskiego, gdzie zobaczymy ruiny neogotyckiego zamku. Następnie Mereczowszczyzna. Zwiedzimy dworek – miejsce urodzenia Tadeusza Kościuszki. Dalej przejazd do Pińska na zwiedzanie miasta. Zobaczymy m.in.: kościół i klasztor oo. franciszkanów, pałac Butrymowiczów, kolegium oo. jezuitów. Dla chętnych rejs po Prypeci. Zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
5. DZIEŃ

Śniadanie. Wyjazd do Brezy Kartuskiej, gdzie znajdują się pozostałości klasztoru oo. Kartuzów oraz więzienie polskie. Dalej Kobryń – dworek Romualda Traugutta. Przejazd do Brześcia. Zwiedzimy twierdzę brzeską. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w hotelach 2/3* w pok. 2 os., wyżywienie wg oferty, pilot, przewodnik, ubezpieczenie (KL 10 000 €), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: biletów wstępu, koszt wizy grupowej i dokumentacji wizowej na Białoruś, dopłata do pok. 1-os. – na zapytanie.

Uwaga:
30 dni przed wyjazdem należy złożyć dokumentację wizową: 1 zdjęcie (o wymiarach 3,5 x 4,5 cm, aktualne, kolorowe, matowe, en face (na wprost), na jasnym tle). Należy także posiadać ważny paszport co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z terytorium Białorusi, z co najmniej dwiema wolnymi stronami.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Mir – fot. by OlgaN, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-375410/

 

 

 


Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Białystok, Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Bydgoszcz, Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Elbląg, Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Gdańsk, Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Katowice, Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Kielce, Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Szczecin, Wycieczka Zamki i Pałace Białorusi Warszawa

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.