Bilety lotnicze

//Bilety lotnicze
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl
Bilety lotnicze 2018-04-19T20:36:11+00:00

W naszym biurze podróży VARIUSTUR  zarezerwujesz tanie bilety lotnicze. Oferujemy połączenia 650 linii lotniczych, w tym około 130 tanich przewoźników oraz operatorów czarterowych. Z nami kupisz najkorzystniej bilety lotnicze znanych rejsowych linii lotniczych takich jak LOT, Lufthansa czy KLM. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz tanie linie lotnicze – Wizz Air, Ryanair czy easyJet. Rezerwacji możesz dokonać online lub telefonicznie.

Wszystkie linie lotnicze

Rejsowe linie lotnicze

A Aeroflot Aer Lingus Air Baltic Air Berlin Air Canada
Air China Air France Alitalia Austrian B British Airways
Brussels Airlines C Continental Airlines Czech Airlines F Finnair I Iberia
K KLM L LOT  Aerosvit Lufthansa M Malev
S SAS Swiss T TAP Turkish Airlines U United Airlines

Tanie linie lotnicze

  • easyJet
  • Germanwings
  • Norwegian
  • Ryanair Wizzair

 

Grupowe bilety lotnicze – tańszy sposób na wyjazd w grupie:

Zaangażowanie pracowników i współpracowników to gwarancja sukcesu Twojej firmy. Zaplanuj wyjazd motywacyjny już dziś – pomożemy Ci w rezerwacji grupowych biletów lotniczych na korzystnych warunkach.
Zbuduj zgrany i zmotywowany zespół pracowników. Zaplanuj wyjazd integracyjny i zarezerwuj grupowe bilety lotnicze w konkurencyjnych cenach dla wszystkich uczestników imprezy.
Pomagamy w rezerwacji grupowych biletów lotniczych w ramach transferu – np. transfer do miejsca, skąd wypływa statek na rejs po Karaibach.
Narty w gronie najbliższych znajomych? Wyprawa do dżungli w więcej osób? Zarezerwuj z nami grupowe bilety lotnicze. W grupie zawsze raźniej… i taniej.
Grupowe bilety lotnicze to dobre rozwiązanie, kiedy organizujesz szkolenia w kraju lub za granicą. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze połączenia pod względem ceny, czasu i miejsca wylotu.
Oprócz połączeń regularnych i tanich linii lotniczych, posiadamy również w sprzedaży grupowe bilety lotnicze na loty czarterowe. Dzięki współpracy z touroperatorami nasza oferta jest najbardziej konkurencyjną na rynku.

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.