O Biurze Podróży Variustur

/O Biurze Podróży Variustur
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl
O Biurze Podróży Variustur 2022-01-24T12:18:25+00:00

Naszym największym sukcesem jest kilkutysięczne grono zadowolonych klientów, którzy od wielu lat korzystają z naszych usług.

Biuro Podróży VARIUSTUR to firma prywatna, prowadzona przez jednego właściciela Bogdana Uhryna. Przedsiębiorstwo to powstało w 1990 roku, posiada duży kapitał zakładowy, co jest gwarancją jego stabilności i płynności finansowej.

Od wielu lat świadczymy usługi jako touroperator. Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego. Organizowane przez nas wycieczki objazdowe po Polsce i Europie są ubezpieczone w ERGO Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.

Firma VARIUSTUR zawdzięcza swój sukces swoim pracownikom – osobom z doświadczeniem w branży turystycznej i z twórczym podejściem do stawianych im wyzwań. O naszej pozycji na rynku decydują nasi Klienci, zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Na liście naszych klientów znajdują przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotowaliśmy najbogatszą ofertę turystyczną w regionie.

Chcąc sprostać oczekiwaniom szerokiego grona klientów, oferujemy usługi z zakresu turystyki wyjazdowej do dowolnych miejsc na świecie, w tym nawet do bardzo egzotycznych krajów w ramach incentive tours dla firm oraz innych wyjazdów na zamówienia grupowe i indywidualne. Organizujemy wycieczki objazdowe, wczasy oraz pielgrzymki. W zakresie naszej działalności mieści się również organizowanie wycieczek rowerowych, rejsów statkami czy obozów narciarskich.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego Klienta to wyznaczniki naszej pracy przy organizacji wycieczek. Jeśli zdecydujecie się Państwo na jedną z propozycji naszego biura podroży, będziecie Państwo mieli okazję spędzić czas w atmosferze spokoju i komfortu oraz odbyć ciekawe spotkania z kulturą, folklorem i naturą.

Dążymy do tego, aby być Państwa partnerem w organizacji szeroko rozumianego wypoczynku.

jestesmy-na-rynku-od-1990r-100px

slogan[1]

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.