Bilety lotnicze

//Bilety lotnicze
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl
Bilety lotnicze 2022-01-25T14:45:40+00:00

U nas kupisz najkorzystniejsze bilety lotnicze znanych rejsowych linii lotniczych takich jak LOT, Lufthansa czy KLM. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz tanie linie lotnicze – Wizz Air, Ryanair czy easyJet. Zapytania o dostępność biletów możesz dokonać online lub telefonicznie.

Wyślij zapytanie

Bilety lotnicze

Proszę wybrać odpowiednią linie lotniczą

Podać kraj, miasto oraz lotnisko (jeżeli miasto posiada więcej niż jedno)

Podać kraj, miasto oraz lotnisko (jeżeli miasto posiada więcej niż jedno)

Ilość osób

16 lat w chwili rozpoczęcia podróży

12-15 lat w chwili rozpoczęcia podróży

2-11 lat w chwili rozpoczęcia podróży

Poniżej 2 lat w chwili rozpoczęcia podróży

Podać datę, jeżeli lot ma być w dwie strony

Proszę wybrać odpowiedni bagaż

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Grupowe bilety lotnicze – tańszy sposób na wyjazd w grupie:

Narty w gronie najbliższych znajomych? Wyprawa do dżungli większą ekipą? W grupie zawsze raźniej… i taniej.

Zbuduj zgrany i zmotywowany zespół pracowników. Zaplanuj wyjazd integracyjny i zarezerwuj grupowe bilety lotnicze w konkurencyjnych cenach dla wszystkich uczestników imprezy.

Zaangażowanie pracowników i współpracowników to gwarancja sukcesu Twojej firmy. Zaplanuj wyjazd motywacyjny już dziś. Pomożemy Ci w rezerwacji grupowych biletów lotniczych na korzystnych warunkach.

Organizujesz szkolenia w kraju lub za granicą? Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze połączenia pod względem ceny, czasu i miejsca wylotu.

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.