Bilety promowe

//Bilety promowe
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl
Bilety promowe 2021-10-07T12:33:55+00:00

Promy do Szwecji, bilety promowe, rejsy turystyczne – linie Stena Line

Promy Stena Line oferują transport morski trzy razy dziennie na trasie Gdynia – Karlskrona. Bezpieczne i tanie promy Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Baltica odpływają codziennie do Szwecji.

Wyjazdy grupowe
Oderwiemy uczestników imprez firmowych od codziennej rutyny – damy im morską przygodę oraz pokażemy piękno wycieczek zagranicznych w Skandynawii. Wśród naszych pomysłów znajdą Państwo inspirację dla wyjazdów grupowych, integracyjnych i dla konferencji.

Oferta dla grup od 15 do 500 osób!
Propozycje wycieczek firmowych (od 24h do 4 dni) dopasowane są do Państwa potrzeb. Komfort i swoboda przestrzeni podczas rejsu z Gdyni do Karlskrony (Szwecja). Możliwość zorganizowania konferencji i dodatkowych aranżacji na morzu i lądzie. Wyjątkowa rozrywka z intensywną dawką morskiej przygody oraz udany wypoczynek w Skandynawii pod naszą opieką!

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.