Ilość dni: 7 DNI

Województwo PODLASKIE – znany jako „zielony-niebieski kraju” lub „Zielonych Płuc Polski”. Obszar ten jest często określany jako piękne, tajemnicze, niezwykłe i bardzo gościnni. W województwie istnieje 85 rezerwatów przyrody. Mieszkańcy regionu są ciepłe i pogodne i często mają duszę artysty. Odwiedź. Unikalny obszar z czystej wody, czyste lasy, a zwłaszcza czystego powietrza Serdecznie zapraszamy!

około 190 km na rowerze

1.DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd  do Białegostoku. Zameldowanie w hotelu, a następnie wycieczka z przewodnikiem po stolicy Podlasia obiadokolacją  Zakwaterowanie w hotelu klasy średniej w Białymstoku.

2.DZIEŃ
Rowerem około 50 km

Bagno Krzemianka
Śniadanie Trasa rowerowa prowadzi nas do jednego z najpiękniejszych miejsc w Puszczy Knyszyńskiej – bagna leśnej Krzemianka. W połowie bagna rozciąga prawie 2 km długości, drewniany chodnik. To prowadzi do malowniczego stawu, które jest spowodowane przez działalność bobrów obiadokolacja   zakwaterowanie w hotelu w dniu 1.

3.DZIEŃ
Rowerem około 35 km

Uzdrowisko Supraśl
Śniadanie W Jedziemy rano na jednym z najbardziej atrakcyjnych szlaków turystycznych wokół Białegostoku do Supraśla. Ten kurort spa to urocze miasto z 500-letnią historią. Tam czeka nas wizyta w muzeum z imponującej kolekcji obrazów ikony świętych. Najbardziej godne uwagi są prawosławny klasztor i pałac rodziny Buchholz (dziś Liceum Sztuk Pięknych) obiadokolacja   nocleg w hotelu klasy średniej koło Supraśla.

4.DZIEŃ
Rowerem około 50 km

Śladami „polskich Tatarów”
Śniadanie Po pięknych leśnych i polnymi drogami, będziemy się uczyć Tatarów Polskich Kruszyniany i doskonałej kuchni wiedzieć. We wsi znajduje się drewniany meczet, które odwiedzimy. Kolacja i nocleg w pensjonacie w Kruszynianach.

5.DZIEŃ
45 km rowerem, busem około 55 km

Wschodnia granica Unii Europejskiej
Śniadanie Dziś cykl wzdłuż granicy z Białorusią i przyjść do zbiornika Siemianówka. Po południu odbywa się transfer busem do Białowieży obiadokolacja  i nocleg w *** Hotel „Białowieski” Conference Wellness & SPA. 

6.DZIEŃ
Jazda na rowerze około 30 km, pieszo 6 km

Rygorystyczne rezerwat przyrody w Europie: dżungla Białowieska
Śniadanie Wraz z lokalnym przewodnikiem, wizyta w muzeum lasu, a następnie wybrać się na spacer przez centrum Białowieskiego Parku Narodowego (około 3 godzin). Ten ścisły rezerwat przyrody jest już od ponad 70 lat i jest znany na całym świecie. Występujące tu flory i fauny wzajemnie się uzupełniają i wzajemnie się wspierały. Białowieski Park Narodowy został włączony jako część światowego dziedzictwa kulturowego w liście UNESCO. obiadokolacja  czeka nas atmosferycznego grilla wieczorem. Zakwaterowanie w 5-tego dnia.

7.DZIEŃ
Pożegnanie z północno-wschodniej Polski
Po śniadaniu  podróż do miejsca zbiórki.

UWAGA Minimalna liczba uczestników: 6 osób

ŚWIADCZENIA
Zakwaterowanie  w typowych dobrych hotelach, klasy średniej w dwuosobowym / pokój jednoosobowy z prysznicem / WC
Wyżywienie śniadanie i obiadokolacja
Woda butelkowana do dni rowerowych
Transport rowerów ,bagaży i uczestników

– Stałą asekurację auta zabezpieczającego przejazd uczestników wyprawy
– Opiekę doświadczonego pilota – przewodnika rowerowego , prowadzenie wyprawy wyznaczoną trasą/ przewodnik
– Serwis techniczny
– Apteczkę
Ubezpieczenie KL i NW
Wizyta w Muzeum Ikon w Supraślu
Odwiedzić meczet w Kruszynianach
Przywództwo w muzeum lasu i rezerwatu w Puszczy Białowieskiej
Grill/ ognisko z pieczeniem kiełbaski , karkówki itp
Ubezpieczenie KL i NNW 

DODATKOWO PŁATNE
Bilety wstępu do miejsc zwiedzanych
1 osobę w pokoju dwuosobowym 700 zł 

– 5 pikniki / lunch  200 zł 
– Wypożyczenie rowerów 330 zł 

Wyślij ofertę do znajomych!