CHOPOK – NARTY – SNOWBOARD – SŁOWACJA

/CHOPOK – NARTY – SNOWBOARD – SŁOWACJA
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

CHOPOK – NARTY – SNOWBOARD – SŁOWACJA

2020-01-07T12:30:52+00:00
Kategoria: Turystyka aktywna
Kierunek wyjazdu: Słowacja
Transport: Autokar
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

 CHOPOK

Ośrodek narciarski Jasna Chopok jest największym, najnowocześniejszym i zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Położony na północnych i południowych stokach szczytu Chopok (pod tą nazwą jest rozpoznawany przez znaczną część narciarzy z Polski) w Niżnych Tatrach, jest też jednocześnie bodaj najlepszym miejscem na narty w Europie Środkowej. To flagowy ośrodek słowackiej spółki TMR (Tatry Mountain Resort), która od połowy pierwszej dekady obecnego wieku inwestuje tu, z dobrym skutkiem, ogromne kwoty, sięgające setek milionów euro, które całkowicie odmieniły narciarskie oblicze Chopoka.

Ilość tras zjazdowych: 29 
Długość tras zjazdowych: 36.47 km
– trasy łatwe 11.235 km
– trasy średnie 17.91 km
– trasy trudne 7.325 km

Wysokość: 943 – 2004 m n.p.m.

 
  Rejon Chopoka jest bodaj jedynym miejscem w całym masywie Niżnych Tatr, gdzie spod wysokiego a ponad 2 tys. metrów szczytu, na północ opada szeroka, pozbawiona skał grzęda (czy też boczny grzbiet), a nie polodowcowe kotły czy ostre granie. Dzięki temu jest tu dość sporo miejsca na wytyczenie dużej ilości tras o ekspozycji północnej, na których panują dobre warunki dojazdy zazwyczaj do połowy maja. Również stoki południowe są tu korzystnie nachylone, pozwalając na wytyczenie trudnych tras i rozległych terenów freeride’owych.

Ośrodek narciarski Jasna Chopok jest największym, najnowocześniejszym i zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Położony na północnych i południowych stokach szczytu Chopok (pod tą nazwą jest rozpoznawany przez znaczną część narciarzy z Polski) w Niżnych Tatrach, jest też jednocześnie bodaj najlepszym miejscem na narty w całej Europie Środkowej. Wyjazd w małej, kameralnj grupie!

Wyjazd dla osób umiejących jeździć, podczas którego można doszkalać swoje umiejętności. Dostępne są trasy o różnym stopniu trudności dzięki czemu nawet mniej zaawansowany amator białego szaleństwa znajdzie coś dla siebie

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 5:00, przyjazd do Jasnej, przejazd na zakwaterowanie w komfortowym hotelu ***, obiad w porze kolacji, nocleg lub zakwaterowanie w apartamencie.
2- 6. DZIEŃ
Śniadanie / stół szwedzki /, jazda na nartach, obiad w porze kolacji, czas wolny……. nocleg.
Organizacja czasu wolnego przez pilota grupy w porozumieniu z uczestnikami wycieczki.
7. DZIEŃ
Śniadanie / stół szwedzki /, wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych

Dolina Demianowska,
Miejsce to było zasiedlone już w okresie prehistorycznym, czego dowodzą liczne znaleziska. Dolina Demianowska, stała się znana za sprawą odkrytej jeszcze w 1921 roku Jaskini Wolności. Położona jest ona na obszarze Parku Narodowego. Aby ją zwiedzić, można wybrać do pokonania dwie trasy – tradycyjna ma 1150 m długości i do pokonania 913 schodów, co zajmuje około godzinę. Bardziej ekstremalna opcja to o tysiąc metrów dłuższa trasa (2150 m) i aż 1118 schodów.
Nie można zapomnieć też o Demianowskiej Jaskini Lodowej mającej 57 m głębokości i 1975 m długości. Wyróżnia się ona stałym nagromadzeniem lodu, przestrzennymi pomieszczeniami jaskini, ciekawą historią oraz niespotykaną podziemną fauną. Owalny kształt jaskini wskazuje na to, że była ona niegdyś formowana przez podziemną rzekę

Aquapark Tatralandia

Podczas pobytu w regionie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty basenów i atrakcji wodnych, jakie oferuje tutejszy Aquapark Tatralandia w miejscowości Liptovsky Mikulas. Kompleks przywodzący na myśl tropikalną, rajską wyspę pozwoli naładować baterie i nabrać sił na zimowe szaleństwa!

Sercem Aquaparku Tatralandia jest źródło wody termalnej, wypływającej z głębokości ponad 2500m, o temperaturze 60,7°C. Woda termalna wypełniająca baseny jest wyjątkowa, ponieważ działa leczniczo na układ ruchowy i oddechowy.

Tatralandia to całoroczny park wodny, składający się ze strefy letniej – okrytej oraz strefy zadaszonej. Najważniejsze wodne atrakcje w Tatralandii to aż 14 basenów, z których 9 funkcjonuje o każdej porze roku. Baseny wyposażone są w liczne atrakcje, w tym łóżka i kurtyny wodne, gejzery czy przeciwprądy. Ponadto kompleks oferuje 26 rur i zjeżdżalni, w tym 5 zjeżdżalni całorocznych. Łącznie to prawie 2 km tras do zjeżdżania!

Na spragnionych ciepła i egzotycznych klimatów czeka Tropikalny Raj Tatralandii – jedna z dwóch w Europie hala z 4 basenami, o charakterze tropikalnej wyspy. Wnętrza, wypełnione replikami starych budynków w stylu kolonialnym i wrakiem żaglowca, a także przeszklony dach umożliwiający opalanie, pozwalają przenieść się w tropikalny raj w środku zimy!

Ponadto na terenie obiektu mieści się istny raj dla osób ceniących sobie relaks i ekskluzywne wellness. Czekają tu na Państwa łaźnie suche i parowe, jacuzzi, tepidaria, basen chłodzący oraz lodowe wiadro, które skutecznie pobudzi krążenie.Ponadto gospodarze oferują szereg masaży – masaż klasyczny, miodowy, indyjski i wiele wiele innych. Prawdziwą atrakcją będzie thalassoterapia, czyli terapia morzem. Regeneracja i modelowanie sylwetki odbywa się przy pomocy wody morskiej, glinki alg oraz piasku.

 Transport :
Przejazd odbędzie się 9 osobowym, ( 8 osób + kierowca pilot = 9 osób klimatyzowanym minibusem  , autobus lub

Zakwaterowanie :

Nocleg w apartamentach  „Chata pod Chopkom” w miejscowości Bystra w Tatrach Niskich, w odległości zaledwie 700 metrów od stoków narciarskich we wsi Myto pod Ďumbierom i 2 km od regionu narciarskiego Tále.

Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Apartamenty w obiekcie „Chata pod Chopkom” są dwupoziomowe i obejmują 3 sypialnie z łóżkiem podwójnym na piętrze i 2 balkony. Na parterze znajduje się salon z podwójną rozkładaną sofą, kominkiem i w pełni wyposażoną kuchnią, łazienka oraz 2 telewizory. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Obiekt oddalony jest o 60 metrów od restauracji oraz o 300 metrów od najbliższych sklepów.

Jasna: hotel – standard ***

Zapraszamy Państwa do trzygwiazdkowego hotelu, położonego bezpośrednio przy trasie narciarskiej. Obiekt leży w malowniczej okolicy, u podnóży Chopoka i jest doskonałym punktem startowym do szusowania po słowackich stokach.

Pokoje urządzone w prostym stylu posiadają łazienkę z wanną lub prysznicem, WC, telefon, TV oraz radio.

Na posiłki zapraszamy Państwa do hotelowej restauracji z widokiem na stok narciarski. Zarówno śniadania i obiadokolacje podawane są w formie bufetu. Tutejsi kucharze serwują posiłki kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.

Hotel posiada basen oraz zaplecze wellness z sauną fińską, infrasauną, jacuzzi, salką fitness oraz pokojem relaksacyjnym. Za dopłatą można skorzystać z solarium, masaży i innych dodatkowych zabiegów, np. terapii tlenem.

Obiekt dysponuje skiroomem i wypożyczalnią sprzętu. W pomieszczeniach ogólnodostępnych mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

Wyżywienie :

Wyżywienie we własnym zakresie. W apartamencie dostępna jest  w pełni wyposażona kuchnia w której każdy bedzie mógł przygotować posiłki apartament zakwaterowanie lub w  hotelowej restauracji z widokiem na stok narciarski. Zarówno śniadania i obiadokolacje podawane są w formie bufetu. Tutejsi kucharze serwują posiłki kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.

Waluta :

Euro. Można korzystać z karty kredytowej lub wymienić pieniądze w Polsce.Wielkość wydatków zależeć będzie oczywiście od ilości czynionych zakupów – napoje, produkty żywnościowe itp

ŚWIADCZENIA:

 • transport minibusem 9 osobowym, ( 8 osób + kierowca pilot = 9 osób klimatyzowanym minibusem , busem lub autokarem
 • Przejazdy na położony 10 min drogi od noclegu wyciąg narciarski
 • Nocleg w apartamencie Chata pod Chopokiem w miejscowości Bystrá lub inny apartament
 • Opieka pilota wraz z zapewnieniem informacji o atrakcjach w okolicy
 • Ubezpieczenie OC, NW i KL

DODATKOWO PŁATNE :
 • Wyżywienia (we własnym zakresie). Dostęp do kuchni w apartamencie lub posiłki w pobliskiej restauracji.
 • Karnetów. Aktulny cennik na: http://www.jasna.sk/pl/cenniki/cennik-karnetow-narciarskich/cennik-karnetow-narciarskich-zima-2016-2017/#c60956
 • Obsługa medialna wyjazdu (fotorelacja, videorelacja)
 • Ubezpieczenie SKI
 • Wstęp do Aquaparku Tatralandia w Liptowskim Mikulaszu:
  – TROPICAL PACKET ok. 21 EUR / os.
  – VITAL PACKET ok. 9 EUR / os.
 • wstęp do Demianowskiej Jaskini Wolności:
  – trasa tradycyjna: ok. 8 EUR / os.
  – trasa wielka: ok. 15 EUR / os.
 • Tunel aerodynamiczny „Hurricane Factory” w Liptowskim Mikulaszu od ok. 39 EUR / os.
  kaucji zwrotnej za skipass – 2 EUR / os.
  napoi do obiadokolacji dopłaty do kolacji sylwestrowej: ok. 50 – 120 EUR / os.
 • taksy klimatycznej – ok. 1 EUR / os. / dzień – płatne na miejscu
   

Chopok

 Chopok  Białystok,  Chopok    Bydgoszcz,  Chopok  Elbląg, Chopok   Gdańsk,  Chopok    Katowice,  Chopok  Kielce,  Chopok  Kraków,  Chopok  Lublin,  Chopok  Łódź,  Chopok  Olsztyn,  Chopok    Poznań, Chopok    Rzeszów,   Chopok  Szczecin,  Chopok  Warszawa,Chopok  Wrocław Chopok  Chopok

wyjazdy na narty do Chopok Białystok, wyjazdy na narty do Chopok  Bydgoszcz, wyjazdy na narty do Chopok Chopok    Elbląg, wyjazdy na narty do  Chopok  Gdańsk, wyjazdy na narty do  Chopok    Katowice, wyjazdy na narty do Chopok  Kielce,  wyjazdy na narty do Chopok    Kraków,  wyjazdy na narty do Chopok    Lublin,   wyjazdy na narty do Chopok    Łódź,wyjazdy na narty do Chopok  Olsztyn,  wyjazdy na narty do Chopok     Poznań, wyjazdy na narty do  Chopok  Rzeszów,   wyjazdy na narty do Chopok    Szczecin,  wyjazdy na narty do Chopok  Warszawa, wyjazdy na narty do  Chopok  Wrocław wyjazdy na narty do Chopok

Chopok   wyjazdy zorganizowane   Białystok,Chopok   wyjazdy zorganizowane Bydgoszcz,  Chopok  wyjazdy zorganizowane Elbląg,  Chopok  wyjazdy zorganizowane  Gdańsk, Chopok  wyjazdy zorganizowane  Katowice, Chopok  wyjazdy zorganizowane Kielce, Bukowel  wyjazdy zorganizowane  Kraków, Chopok   wyjazdy zorganizowane   Lublin,  Chopok    wyjazdy zorganizowane Łódź, Chopok  wyjazdy zorganizowane Olsztyn, Bukowel wyjazdy zorganizowane   Poznań,   Chopok  wyjazdy zorganizowane Rzeszów,  Chopok  wyjazdy zorganizowane   Szczecin,  Chopok    wyjazdy zorganizowane Warszawa,  Chopok  wyjazdy zorganizowane Wrocław Chopok    wyjazdy zorganizowane

NARTY Chopok  SNOWBOARD Białystok,   NARTY Chopok  SNOWBOARD Bydgoszcz, NARTY Chopok    SNOWBOARD Elbląg,  NARTY Chopok  SNOWBOARD  Gdańsk, NARTY Chopok  SNOWBOARD Katowice, NARTY  Chopok  SNOWBOARD Kielce, NARTY Chopok  SNOWBOARD Kraków,  NARTY  Chopok  SNOWBOARD Lublin, NARTY Bukowel SNOWBOARD  Łódź, NARTY Bukowel SNOWBOARD  Olsztyn,NARTY Chopok  SNOWBOARD Poznań, NARTY Chopok  SNOWBOARD   Rzeszów,  NARTY Chopok  SNOWBOARD  Szczecin,  NARTY Chopok  SNOWBOARD   Warszawa,  NARTY   Chopok  SNOWBOARD Wrocław NARTY Chopok  SNOWBOARD

CHOPOK – NARTY – SNOWBOARD – SŁOWACJA, CHOPOK – NARTY – SNOWBOARD – SŁOWACJA, CHOPOK – NARTY – SNOWBOARD – SŁOWACJA

Chopok    ski Białystok,   Chopok  ski  Bydgoszcz,  Chopok   ski Elbląg,  Chopok     ski Gdańsk, Chopok    ski  Katowice, Chopok    ski  Kielce, Chopok  ski Kraków,   Chopok    ski Lublin, Chopok    ski  Łódź,   Chopok    ski Olsztyn,   Chopok  ski  Poznań,  Chopok  ski Rzeszów,  Chopok    ski  Szczecin,   Chopok   ski Warszawa,  Chopok  ski Wrocław Chopok  ski

Znajdź nas na Facebooku!

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

 • realizacjiusług turystycznych
 • prowadzenia działań marketingowych
 • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.