1 DZIEŃ

Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Fromborka, zwiedzanie Wzgórza Katedralnego, przepiękna archikatedra z XIV wieku, mini koncert organowy, wejście na wieżę Radziejowskiego z XVII wieku z wahadłem Faucaulta, z której roztacza się przepiękna panorama miasta, Zalewu Wiślanego. Przejazd do Braniewa i zakwaterowanie gości w Hotelu Warmia ***, wstęp na basen, jacuzzi / gratis / pozostałe płatne: sauna, łaźnia parowa, grota solna, fitness, solarium,obiad w porze kolacji, nocleg.

2 DZIEŃ

Śniadanie w formie stołu szwedzkiego, wyjazd do Elbląga, zwiedzanie miasta m.in. Muzeum Archeologiczno – Historyczne, Brama Targowa, Katedra Św. Mikołaja, przejazd do Raczek Elbląskich gdzie znajduje się najniższy punkt Polski – depresja 1,8 m p.p.m. Przejazd do Buczyńca, rejs statkiem po Kanale Elbląskim, który pokonuje różnicę wysokości ponad 100 m. przy pomocy 5 pochylni oraz specjalnego wózka którym jest transportowany statek. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.

3 DZIEŃ

Śniadanie w formie stołu szwedzkiego, wyjazd na Pola Grunwaldu – zwiedzanie z przewodnikiem miejsca bitwy Wojsk Polskich z Zakonem Krzyżackim. Przejazd do Olsztynka – zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Budownictwa Ludowego. Przejazd do Olsztyna – zwiedzanie Planetarium , drugie co do wielkości planetarium w Polsce. Planetarium otwarto 19 lutego 1973, w pięćsetną rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika pod nazwą Planetarium Lotów Kosmicznych. Gmach planetarium zaprojektował Ludomir Gosławski. Kolorową kompozycję, składającą się z 205 płytek, znajdującą się na wschodniej ścianie atrium oraz portret Mikołaja Kopernika wiszący w hallu, wykonał artysta plastyk Stefan Knapp z Londynu. Ponadto w hallu znajduje się malowidło ścienne Zygmunta Drońskiego przedstawiające ciemny obłok pyłowy Koński Łeb z gwiazdozbioru Oriona. Następnie przejdziemy na Stare Miasto, gdzie część dzielnicy administracyjnej Śródmieście w Olsztynie. Latem Stare Miasto staje się plenerową sceną, na której odbywa się najdłuższy w Polsce festiwal pod nazwą Olsztyńskie Lato Artystyczne. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.

4 DZIEŃ

Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Wyjazd do Gdańska. Stare Miasto, zobaczymy między innymi: Bazylikę Mariacką – największa ceglana, gotycka świątynia w Polsce i Europie, ponad 0,5h powierzchni i może pomieścić ponad 25 tys. osób, mury obronne z basztami z XV i XVI wieku, Dwór Artusa, Złotą Kamieniczkę, Wielki Arsenał, a także pomnik Ofiar Grudnia z 1970 roku (Solidarność). Przejazd do Gdyni , zwiedzimy polski niszczyciel ORP Błyskawica oraz będziemy mieli okazję podziwiać z zewnątrz stojący obok majestatyczny, najsłynniejszy polski żaglowiec. Następnie wyjazd do Sopotu i spacer po Molo. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.

5 DZIEŃ

Śniadanie w formie stołu szwedzkiego, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd na miejsce zbiórki.

Transport

Przejazd odbędzie się 9 osobowym, klimatyzowanym minibusem ( 7- 8 osób + Kierowca = 9 osób ) , bus lub minibus

ŚWIADCZENIA:
– transport autokarem klimatyzacja, dvd,cafe bar, wc ,  bus lub minibus
– zakwaterowanie w hotelu, pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
– wyżywienie wg programu
– pilot
– przewodnik
– ognisko
– ubezpieczenie NNW 5.000 zł

DODATKOW PŁATNE:
– bilety wstępu

DODATKOWO PROPONUJEMY:
– zabawa przy muzyce mechanicznej połączona z biesiadą grillową 65 zł / osoba

UWAGA !
Cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz terminu realizacji.