Hotel Młyn Aqua SPA**** ELBLĄG – KALININGRAD

/Hotel Młyn Aqua SPA**** ELBLĄG – KALININGRAD
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Hotel Młyn Aqua SPA**** ELBLĄG – KALININGRAD

2019-03-22T15:45:41+00:00
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Hotel Młyn Aqua SPA**** ELBLĄG – KALININGRAD Wycieczka do Królewca – stolica obwodu kaliningradzkiego – eksklawy Federacji Rosyjskiej, u ujścia Pregoły do Bałtyku, w historycznej krainie Sambii.

Wycieczka  Kaliningrad  busem 7 osób +  1 przewodnik  + 1 kierowca = 9 osób Kaliningrad wycieczka – Poznaj wschodnich sąsiadów!

Wycieczka  Kaliningrad  busem 7 osób +  1 przewodnik  + 1 kierowca = 9 osób Hotel Młyn Aqua SPA**** ELBLĄG

Wycieczka  Kaliningrad  busem 7 osób +  1 przewodnik  + 1 kierowca = 9 osób

Hotel Młyn Aqua SPA**** znajduje się w zabytkowym zespole młyna wodnego w Elblągu, pochodzącym z XIX wieku. Zespół nosił niegdyś nazwę Strauchmühle, czyli Młyn Krzaczasty. Zarówno architektura, atmosfera, jak i bogate tradycje oraz wspaniała historia tego obiektu wyróżniają go spośród pozostałych elbląskich hoteli. W 2012 roku otwarto także Hotel Młyn Biblioteka**** – w również zabytkowym, relokowanym z elbląskiej starówki budynku Biblioteki. Obie części połączone są przejściem podziemnym. To jedyny elbląski hotel, będący zabytkiem. Ty i bliska Ci osoba zostaniecie zakwaterowani w jednym z eleganckich, luksusowych pokoi lux w standardzie czterogwiazdkowym . W cenie  pobytu otrzymacie również pyszne, sycące śniadania, smakowite obiadokolacje oraz dostęp do Aqua SPA.

Hotel Młyn Aqua SPA oferuje swoim gościom:20 pokoi**** z sejfami, lodówkami i czajnikami elektrycznymi
28 pokoi***
– restaurację z antresolą
– salę konferencyjno-bankietową
– winiarnię
– salę kominkową
– salę kameralną
– strefę relaksu (kąpiele dla dwojga w kosmetykach Kurland)
– stół bilardowy
– skrytki depozytowe w recepcji, w niektórych pokojach sejfy
– dwa ogrodzone i monitorowane parkingi
– dziedziniec ze studnią i grillem
– wieżyczkę widokową
– studio masażu

Zapraszamy do Aqua SPA:
basen pływacki z przeciwprądem 13 m x 5 m, głębokość 1,45 m
– niecka rekreacyjna z atrakcjami wodnymi: masaże, gejzer, wodospad, 2 leżanki powietrzne 7 m x 3,2 m, głębokość 1,07 m
– brodzik z parasolem wodnym i zjeżdżalnią dla małych dzieci 5,3 m x 3,8 m, głębokość 0,46 m
– jacuzzi, sauna sucha (75 – 110°C), łaźnia parowa (40-60°C), wodospad Dla Gości Hotelu Młyn*** za każdą dobę pobytu 1 h w Aqua SPA bezpłatna a dla Gości Hotel Młyn Biblioteka**** nieograniczony dostęp do Aqua SPA w cenie

Urokliwy Elbląg – przepiękna Starówka z zespołem klasztornym, monumentalna Brama Targowa, sławne na całym świecie Centrum Sztuki Współczesnej Galeria El, Muzeum Elbląskie z pozostałościami zamku krzyżackiego, katedra św. Mikołaja, Kanał Elbląski… – to tylko niektóre z długiej listy atrakcji, które powinien poznać każdy turysta.

Dla dzieci – pokój zabawek.
Wyjątkowa (jedyna w Polsce) Kolacja na Wieżyczce Widokowej

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki i przyjazd w godzinach wieczornych do Elbląga. Zakwaterowanie w Młyn  Hotel *** w Elblągu. Powitalna kolacja w Restauracji .nocleg,nieograniczony dostęp do Aqua SPA,basen z atrakcjami wodnymi,brodzik,sauna sucha,łaźnia parowa, jacuzzi.
2. DZIEŃ
Śniadanie w Restauracji. Zbiórka uczestników przy recepcji z pilotem. Wyjazd z pod hotelu do granicy, dojazd do Kaliningradu przewidywany czas podróży około 2,5 godz. Spotkanie z przewodnikiem w języku polskim. Zwiedzanie poszczególnych atrakcji miasta: Katedra – Kant Museum, Muzeum Bursztynu, Muzeum Morskie- łódź podwodna, fortyfikacje z bramami miasta: Brandenburg, Królewska, Frinland, Rosgarten. Pomnik Schiller, Lenin, Matki Rosji, stara dzielnica- Amalienau. Obiad w Restauracji w Kaliningradzie. Czas wolny przeznaczony na zakup pamiątek. Droga powrotna do Elbląga. Zakupy w sklepie bezcłowym. Obiadokolacja w Restauracji. Nocny spacer po Elbląskiej Starówce.
3. DZIEŃ
Śniadanie w hotelowej restauracji. nieograniczony dostęp do Aqua SPA,basen z atrakcjami wodnymi,brodzik,sauna sucha,łaźnia parowa,jacuzzi obiad Wyjazd uczestników i powrót na miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA:
transport autokarem, busem lub minibusem
2 noclegi ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym
2 obiadokolacje w Restauracji
Opiekę pilota
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
Przewodnik w języku polskim, niemieckim, angielskim
Obiad w Kaliningradzie w restauracji
Ubezpieczenie NNW i KL

DODATKOWO PŁATNE:
wiza do Federacji Rosyjskiej 450 zł
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów –    pakiet do realizacji programu 50 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie,  płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki
wiza turystyczna dla obcokrajowców  100 Euro / osoba
wiza dla Polaków 550 zł/ osoba
dopłata do pokoju 1 – osobowego: 300 zł
zamiast 1 standardowej obiadokolacji jest możliwość organizacji kolacji połączonej z wieczorem folklorystycznym (ok. 20-25 EUR)
wyżywienie obiadokolacje

TERMINY WYCIECZEK

Do uzgodnienia z grupą

KALININGRAD WYCIECZKA WIZY:
30 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do Biura Podróży VARIUSTUR dokumenty niezbędne do uzyskania wizy:
1) prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy  pomagamy wypełniać
2) 1 zdjęcie (zgodne z wymogami Ambasady Federacji Rosyjskiej dostępnymi na stronie www.rusemb.pl – wymiar 3,5 x 4,5 cm, biometryczne – twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze niż 6 miesięcy)
3) paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 2 wolne strony.

UWAGA:
Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub wygodnym busem.
Pakiet do realizacji programu (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich rezerwacje, usługi lokalnych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz korzystanie z zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) jest płatny u pilota wycieczki we wskazanej walucie. Cena pakietu dotycząca realizacji programu jest kalkulowana przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie.  Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie  o 20% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta.
Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.

Wycieczka  Kaliningrad  busem 7 osób +  1 przewodnik  + 1 kierowca = 9 osób Kaliningrad wycieczka – Poznaj wschodnich sąsiadów!

Wycieczka  Kaliningrad  busem 7 osób +  1 przewodnik  + 1 kierowca = 9 osób Hotel Młyn Aqua SPA**** ELBLĄG

Wycieczka  Kaliningrad  busem 7 osób +  1 przewodnik  + 1 kierowca = 9 osób

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.