Kategoria: Wycieczki dla seniorów
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar

Największy kurort na wybrzeżu Bałtyku u ujścia rzeki Parsęty, 40 km na zachód od miasta Koszalina. Miasto ma największe zaplecze hotelowe, wysoko wykwalifikowana służba medyczna. Kołobrzeg jest jednym z najbardziej znanych kurortach, specjalizujący się w leczeniu chorób układu oddechowego, chorób układu krążenia, chorób układu mięśniowo-szkieletowego oraz endokrynologiczne i choroby metaboliczne. Procedury: balneoterapia, fizjoterapia, fizykoterapia, inhalacje, baseny rehabilitacyjne. Tu idealne warunki do odpoczynku – czyste morze, przestronne, piaszczyste plaże, lasy, jeziora i specyficzny mikroklimat

Spa i Sanatorium "Bałtyk" ( www.subaltyk.pl ) położony nad brzegiem Morza Bałtyckiego w centrum Kołobrzegu (ok.400 km od Kaliningradu). Kompleks Sanatorium składa się z dwóch budynków połączonych wewnętrznym przejściem. W ośrodku – 303 komfortowych pokoi wyposażonych w telewizor, telefon, radio, lodówkę, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, balkon, bezpłatny dostęp do Internetu.

Basen kompleks "Odyssey Sea" znajduje się basen o wymiarach 25h12, 5 m, basen -sól z naturalnych soli kołobrzeskiej,gejzery, kaskady i masaże podwodne, zjeżdżalnia (60 m), jacuzzi z widokiem na morze, centrum saun (sauna fińska , łaźnia parowa, sauna i promieniowanie podczerwone).

Medycyna, zabiegi: magnetoterapia, ultradźwięki, różne masaże, inhalacje, lokalne i krioterapia (leczenie zimnem), grota solna, itp.

1 dzień

Wczesny wyjazd z miejsca zbiorki. Przyjazd do Kołobrzegu zakwaterowanie.

2-7 dni

Skonsultować się z lekarzem (na początku i na końcu pobytu), procedury przygotowania (5 zabiegów w każdy dzień roboczy 3 przez lekarza, 1 inhalacji w grocie solnej, 1 inhalacji w wieży). Posiłki w sanatorium restauracja (z widokiem na morze), w formie bufetu (all inclusive).

Dzień 8

Śniadanie, wyjazd do domu. Powrót do miejsca zbiórki .

Świadczenia

transport autokarem lub busem
7 noclegów w Sanatorium Bałtyk";
Wyżywienie – all inclusive;
2 porady lekarza;
Zwiedzanie zestaw "Odysei morze" (pływanie basen, jacuzzi, sauny);
Opieka pielęgniarska godzinę;
Do 4 procedury w dni robocze (3 + na receptę inhalacji w grocie solnej);
Opieka pilota

Dodatkowo płatne

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów Opłata klimatyczna: 3 zł od osoby za dzień (płatność na miejscu);

 

Wyślij ofertę do znajomych!