1 DZIEŃ

Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Kowar – pięknie położonych w Dolinie Jedlicy między Karkonoszami a Rudawami Janowickimi, ze względu na wyjątkowy mikroklimat i podziemne inhalatorium są znanym sudeckim uzdrowiskiem, zwiedzanie parku miniatur zabytków dolnego śląska. Przejazd do Karpacza zwiedzanie Świątyni Wang – drewniany kościółek w stylu nordycko-normańskim z norweskiej sosny z końca XII w., przeniesiony z Norwegii. Przyjazd na zakwaterowanie w Szklarskiej Porębie lub okolicach, Obiad w porze kolacji, nocleg.

2 DZIEŃ

Śniadanie. Szklarska Poręba, przejście do Wodospadu Kamieńczyka. Wjazd na Szrenicę (1362m n.p.m.), skąd roztacza się piękna panorama Gór Izerskich i Karkonoszy, zjazd w dół, czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.

3.DZIEŃ

Śniadanie. Przyjazd do Czech. Zwiedzanie rezerwatu Adrspasko – Teplickie Skalne Miasto, znajduje się w południowej części masywu, największego w Czechach tego typu kompleksu skalnego. Trasa prowadzi wśród labiryntów skalnych. Skalne ściany nie mają tu po kilka czy kilkanaście metrów. Osiągają nawet do 100 metrów wysokości (średnio licząc to jakieś 30 pięter) super atrakcja turystyczna. Powrót w godzinach wieczornych.

 

ŚWIADCZENIA

– autokar, klimatyzacja, dvd, w-c, cafe – bar , bus lub minibus

– zakwaterowanie w hotelu pok. 2 i 3- osobowe

– wyżywienie wg programu

– pilot, lokalny przewodnik

– ubezpieczenie NNW 5.000 zł.

DODATKOWO PŁATNE

– bilety wstępu ok. 75 zł / osoba

UWAGA !
Cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz terminu realizacji.

Wyślij ofertę do znajomych!