Narty Bieszczady – Zimowy Obóz Przygody 7 dni

Narty Bieszczady
Bieszczady – dzikie, pełne tajemnic, czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. To region oferujący wiele atrakcji, które pozwalają na zapoznanie się z umiejętnościami przetrwania w trudnych zimowych warunkach.

Kompleks Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Skalny” – „Dom na Skale” – położony w centrum uzdrowiska Polańczyk. Do dyspozycji uczestników pokoje 3, 4-osobowe oraz 5-osobowe (dwupoziomowe), z balkonem, pełnym węzłem sanitarnym i TV. Na terenie ośrodka dostępne są duża świetlica, kryty basen oraz Dymna Chata z miejscem na organizację ogniska. Ponadto uczestnicy mogą skorzystać z piłkarzyków oraz darta i bilarda (płatne dodatkowo).

Program pobytu
Śnieżne safari na skuterach (przejażdżka 15 minut) – zabierzemy Cię na niezapomnianą, pełną przygód przejażdżkę skuterem po zaśnieżonych traktach. Każdy uczestnik będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera śnieżnego.
Zimowe szkolenie Bieszczadnika – podczas szkolenia przygotujemy się do przetrwania w trudnych, zimowych warunkach. Nauczymy się chodzić na nartach, wbijać gwoździe i strzelać z łuku pod opieką instruktorów.
Lodowa ściana – zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej, podczas których przełamiemy barierę strachu i poczujemy się jak zdobywcy ośmiotysięczników.
Misja WOLF – samochodami terenowymi, uzbrojeni w GPS wyruszymy w teren. Celem misji jest odnalezienie śladów opuszczonej wioski i dawnych mieszkańców dzikiej doliny. Podczas misji nauczymy się tropić leśne zwierzęta.
SPA RELAX – w czasie pobytu 2 razy w turnusie zapraszamy na dwugodzinny relaks w strefie SPA na terenie ośrodka. Do dyspozycji uczestników kryty basen z atrakcjami wodnymi, jacuzzi.
Bieszczadzkie ognisko – wieczorem rozpalimy wielkie ognisko w Dymnej Chacie, podczas którego będziemy smażyć kiełbaski i snuć bieszczadzkie opowieści o traperach, wilkach i niedźwiedziach.
Dyskoteka – Fluo Party – w rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.
Ponadto konkursy edukacyjne oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Program fakultatywny (płatny na miejscu):
PAKIET DLA AKTYWNYCH (cena za pakiet: 100 zł/os.)
Śnieżne safari / Bieszczquady – 15 minut jazdy skuterem lub pojazdem buggy po ośnieżonym torze terenowym.
Wyprawa na rakietach śnieżnych – wczesnym rankiem uczestnicy wyruszą na rakietach śnieżnych w poszukiwaniu tropów mieszkańców lasów – dzików, jeleni, saren i wilków. Wyprawę poprowadzi przewodnik doskonale znający ciekawe miejsca i ukryte ścieżki wiodące brzegiem Jeziora Solińskiego. Wilki Północy – psie zaprzęgi – uczestnicy będą mogli poczuć się jak bieszczadzcy traperzy – pionierzy zasiedlający dzikie, górskie tereny i przejadą się saniami ciągniętymi przez gromadę wesołych, kudłatych psów rasy Malamut oraz poznają tajniki ich tresury i techniki powożenia tym nietypowym zaprzęgiem.

Suchy prowiant na drogę powrotną dla wszystkich uczestników.

Narty Bieszczady

Ośrodek Narciarski Laworta w Ustrzykach Dolnych jest największym w Bieszczadach wyciągiem narciarskim, a zarazem jedynym w regionie podkarpackim wyciągiem krzesełkowym.  Trasa ta posiada homologację FIS, co oznacza, że mogą być na niej rozgrywane zawody narciarskie slalomu i slalomu gigant. Stacja Laworta Ustrzyki Dolne składa się z trzech wyciągów. Wyciąg krzesełkowy ma długość 1300 metrów i jest najdłuższą trasą stoku w Bieszczadach. Znajduje się tutaj także wyciąg orczykowy o długości 1250 metrów. Stoki te przeznaczone są głownie dla średnio- zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy. Początkujący mogą ćwiczyć swoje umiejętności na najmniejszym wyciągu orczykowym o długości 300 metrów. Stok jest oświetlony i sztucznie naśnieżany. Stacja oferuje wypożyczalnie oraz serwis sprzętu

Ośrodek Narciarski Gromadzyń posiada dwa 2-osobowe wyciągi orczykowe, których długość wynosi 700 metrów, które przeznaczone są dla średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarzy.  Znajdują się tutaj także dwa mniejsze wyciągi (w tym jeden talerzykowy) przeznaczone dla początkujących miłośników zimowego szaleństwa oraz dzieci.

Stoki są regularnie przygotowywane:  naśnieżane oraz ratrakowane, a nocą również oświetlane.  Można tutaj skorzystać z usług zarówno wypożyczalni sprzętu narciarskiego, serwisu jak i szkółki narciarskiej. Stok jest również patrolowany przez bieszczadzkich ratowników GOPR dbających o bezpieczeństwo narciarzy w trakcie zimowych szaleństw.  Chcąc zatrzymać się na dłużej w podkarpackiej miejscowości do wyboru jest wiele bieszczadzkich pensjonatów oraz gospodarstw agroturystycznych położonych tuż niedaleko stoku.

Transport
Przejazd odbędzie się 9 osobowym, klimatyzowanym minibusem wraz z bagażnikiem dachowym na narty ( 8 osób + kierowca / pilot ), bus lub autokar

ŚWIADCZENIA

Zakwaterowanie (6 noclegów); wyżywienie Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. ; transport autokarem, busem lub minibusem ; program  opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, instruktorskiej; opiekę pilota , opiekę medyczną na wezwanie; ubezpieczenie NNW do kwoty 10.000 zł

DODATKOWO PŁATNE
PAKIET DLA AKTYWNYCH – 100.00 PLN
ubezpieczenie narciarskie Ski

Narty Bieszczady – Zimowy Obóz Przygody

Wyślij ofertę do znajomych!