1.Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki . Przejazd  do Pragi.

2.Dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem. Zwiedzimy (max. 5h) m.in. Strachov – panorama Pragi z wieży widokowej, Spacer na Hradczany, Zwiedzanie Zamku Praskiego z Katedrą Św. Wita, Złota Uliczka, przejście Drogą Królewska do Kościoła Dominikanów, Most Karola, Rynek Starego Miasta, Ratusz z zegarem Orloj, Plac Wacława. Zakwaterowanie w hotelu, obiad. Wieczorne wyjście do centrum miasta, koncert magicznej fontanny. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

3.Dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w stronę Chorwacji. Drugie śniadanie na trasie. Przyjazd do Crikvenicy. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.

4.Dzień
Śniadanie. Plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Kolacja. Karaoke oraz dyskoteka. Nocleg.

5.Dzień
Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Parku Narodowego Jeziora Plitwickie. Plitwickie Jeziora składają się z szesnastu sporych rozmiarów i kilku mniejszych jezior. Woda tworząc piękne wodospady spływa swobodnie z najwyżej położonego jeziora zwanego Proscanskim do kanionu rzeki Korany. Różnica w wysokości pomiędzy najwyższym punktem a najniższym to prawie 160 metrów. Powrót do hotelu na obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Kolacja. Nocleg.

6.Dzień
Śniadanie. Plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Wyjście do centrum miasta. Kolacja. Karaoke oraz dyskoteka. Nocleg.

7.Dzień
Śniadanie. Rejs statkiem do miejscowości Vrbnik położonej na wyspie Krk. Wycieczka trwa pół dnia i jest usłana malowniczymi krajobrazami oraz kąpielami w bajkowej wodzie Morza Adriatyckiego. Vrbnik to nadmorskie miasteczko położone na szczycie skalistego klifu skąd roztacza się przepiękna panorama. Powrót do hotelu na obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Kolacja, nocleg.

8.Dzień
Śniadanie. Plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Wyjazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie. Kolacja, nocleg.

9.Dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Zwiedzimy m.in. Powrót do hotelu na obiad. Ciąg dalszy miasta oraz czas wolny na głównej ulicy turystycznej z licznymi sklepami. Wieczorny spacer wzdłuż Dunaju. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

10.Dzień
Śniadanie; Wyjazd do Muszyny Zdrój . Obiad. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg. impreza  z dj lub kapelą góralską.

11.Dzień
Śniadanie. Spływ pontonami po Popradzie na trasie Muszyna – Żegiestów Łopata Polska. Na tej trasie płynie się jednym z najpiękniejszych odcinków rzeki – zakolami wyznaczającymi dwie Łopaty – Polską i Słowacką. Pontony są najbezpieczniejszą formą spływów, gdyż są całkowicie niewywrotne, a przed wypadnięciem za burtę zabezpieczają specjalne uchwyty na stopy umieszczone na podłodze pontonu. Pontony i kamizelki posiadają wszelkie wymagane atesty. Rzeka Poprad, mimo, że górska, jest bezpieczna. Płytki nurt nie stwarza zagrożenia, dlatego spływy Popradem dostępne są również dla dzieci. Po spływie powrót do hotelu na obiad. Spacer głównym deptakiem Krynicy Zdrój, podziwianie gmachów miejscowych uzdrowisk. Postój w pijalni wód mineralnych, gdzie można pić wody ze źródeł „Jan”, „Zuber”, „Tadeusz”, czy „Słowinka”. Powrót do hotelu na kolację oraz nocleg.

12.Dzień
Śniadanie. Wyjazd z drogę powrotną. Drugie śniadanie oraz obiad na trasie. Przyjazd do Gdyni w godzinach wieczornych, ok. 20:00.

Świadczenia
transport autokarem , busem lub minibusem , zakwaterowanie w hotelach **/***, wyżywienie według programu (śniadania, obiady i kolacje), dożywianie podczas przejazdów, opieka pilota oraz przewodnika  ubezpieczenie NNW, KL, bagaż,

Dodatkowo płatne
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,  taksy klimatycznej w Chorwacji, spływów pontonami po Popradzie; w sumie: 170 zł

Wyślij ofertę do znajomych!