ZIMOWISKO W ZAKOPANEM

ZIMOWISKO W ZAKOPANEM

1.DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Zakopanego w trakcie jazdy oglądanie filmów, poczęstunek herbatą + słodka niespodzianka.

2.DZIEŃ
Przyjazd do Zakopanego. Zwiedzanie miasta – kapliczka w Jaszczurówce (drewniany kościółek z 1908 roku zaprojektowany przez Witkiewicza), dalej zobaczymy „Wielka Krokiew” gdzie corocznie odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich. Krzeptówki – Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, kościół wybudowany przez górali i konsekrowany przez Ojca Św. Jana Pawła II w 1997 roku. Zwiedzanie ogrodów przykościelnych – droga krzyżowa, rzeźbiony ołtarz papieski oraz pomnik Ojca Św. Jana Pawła II i biskupa Dziwisz, przejazd na zakwaterowanie, obiad w porze kolacji. Nocleg

3.DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Wycieczka nad Morskie Oko. Jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego. To największe jezioro  w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku.  Przejazd do Palenicy Białczańskiej, pozostałe 8 km trzeba pokonać pieszo lub dorożką. Miejsce to zawdzięcza swoją popularność niesamowitym widokom, jakie rozciągają się na Tatry Wysoki i najwyższy szczyt – Rysy. Na skraju Morskiego Oka znajduje się schronisko górskie, gdzie można coś zjeść i z tarasu podziwiać otaczające widoki. Powrót do Zakopanego, obiad w porze kolacji, dyskoteka. Nocleg.

4.DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Wycieczka, kolejką linową na Gubałówkę, skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry, a także inne pasma górskie – Gorce, Pieniny i Beskidy. Zjazd na dół., dalej przejazd ulicą Kościeliską gdzie będziemy mijać zabytkowe drewniane domy do Willi Koliba i Muzeum Stylu Zakopiańskiego z pięknym zabytkowym wnętrzem. Zobaczymy również pierwszy kościół miasta pod wezwaniem Św. Klemensa i Matki Boskiej Częstochowskiej oraz cmentarz na Pękowym Brzysku, gdzie spoczywają prochy wielu sławnych Polaków. Spacer głównym deptakiem miasta – Krupówki, możliwość zakupów regionalnych produktów, pamiątek. Obiad w porze kolacji, nocleg.

5.DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Wspólne zabawy ruchowe na śniegu, śpiewy połączone z pieczeniem kiełbasek przy ognisku, czas wolny, zajęcia integracyjne, świetlicowe, obiad w porze kolacji, nocleg.

6.DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Kraków zwiedzanie miasta. Droga Królewska – to historyczna droga, którą niegdyś podążały na Zamek Królewski poselstwa i orszaki królewskie. Spacer tą drogą zaczniemy od Kościoła św. Floriana, później przejdziemy na Plac J. Matejki, zobaczymy średniowieczne mury miejskie z unikatowym Barbakanem i Bramą Floriańską, przejdziemy ulicą Floriańska na Rynek Główny. Zwiedzimy słynny kościół Mariacki, Sukiennice, kościół św. Wojciecha i wieżę ratuszową, a także wysłuchamy hejnału Mariackiego. Dalej ulicą Grodzką i Kanoniczną przejdziemy na Wzgórze Wawelskie. Wejdziemy do Katedry Krakowskiej z Dzwonem Zygmunta i Grobami Królewskimi, wyjazd w drogę powrotną, na trasie przejazdu obiad.

7.DZIEŃ
Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach rannych.

ŚWIADCZENIA:
– przejazd autokarem: klimatyzacja, WC, dvd, cafe bar, bus lub minibus
– zakwaterowanie komfortowych warunkach, pokoje 2,3,4 –osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
– wyżywienie wg programu ( śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiad w porze kolacji – 2 daniowy + kompot)
– lokalni przewodnicy
– bilety wstępu

– opieka pedagogiczna
– pilot
– instruktor narciarski
– ubezpieczenie NNW 5000 zł

UWAGA !
Grupa dzielona w zależności od wyboru programu :
1 grupa zwiedzanie + zabawy ruchowe na śniegu.
2 grupa narty, snowboard ( 3–dniowy koszt wyciągów – 120 zł / os,
wypożyczenie kompletu nart lub snowboardu 25 zł dzień / osoba

 

ZIMOWISKO W ZAKOPANEM