Narty – Snowboard – Bukowel – Ukraina

/Narty – Snowboard – Bukowel – Ukraina
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Narty – Snowboard – Bukowel – Ukraina

2021-01-26T13:44:49+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard / Kulig
Kierunek wyjazdu: Ukraina
Transport: Autokar
Ilość dni: 8 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Od pierwszej chwili Bukowel robi dobre wrażenie. Wszystko jest tu logicznie zaprojektowane przez kanadyjskich specjalistów. Nowoczesna infrastruktura narciarska pochodzi głównie z Austrii i Włoch. Głównym inwestorem w Bukowelu jest ukraiński holding finansowy Privat Bank. Ośrodek jest jakby autonomicznym regionem z własną służbą zdrowia, porządkową, ochroną. Wszystkie służby działają bardzo sprawnie. Przyjeżdża tu sporo zwykłych wycieczek, aby zobaczyć ten, jak określają niektórzy, „kawałek Szwajcarii na Ukrainie”. Trasy narciarskie wytyczono na wzgórzach otaczających ośrodek na wzgórzach Bukovel (1127 m. n.p.m.), Czarna Klewa (1246 m. n.p.m.), Dowga (1372 m. n.p.m.) możemy więc objechać go dokoła (nartostrady się łączą) i wrócić do punktu startu. Zanim wyruszymy warto zaopatrzyć się w mapkę tras. Jeżdżąc w miarę sprawnie w ciągu jednego dnia możemy wypróbować większość tras. Jest ich sporo, są urozmaicone, wszystkie są dobrze oznaczone, znakomicie przygotowane i dośnieżane, a niektóre oświetlone. Nie są one zbyt długie, ale łączą się ze sobą, więc możemy sobie zafundować także długie zjazdy. Nie ma kolejek do wyciągów, więc nie będziemy niepotrzebnie tracić czasu. Większość tras oznaczono kolorem czerwonym, ale sporo jest też niebieskich (w tym najdłuższa dwukilometrowa) i trochę czarnych. Wszystkie wyciągi to krzesełka, głównie czteroosobowe. Jest to nowoczesna infrastruktura, nieliczne wolniejsze wyciągi zastąpiono nowszymi, także jedyny orczyk został w zeszłym roku zamieniony na wyciąg krzesełkowy. Jest to bowiem nowy, typowo narciarski ośrodek o sportowym charakterze, ale poza nartami zbyt wiele atrakcji nie ma. Działa Spa (bez basenu), lodowisko, kręgielnie, sklepy i wypożyczalnie sprzętu, pijalnia wód mineralnych i kilkadziesiąt restauracji, karczm, kilka nocnych barów, dyskoteka. Co roku powstaje coś nowego. Sezon w Bukowelu trwa od początku grudnia do końca kwietnia. W grudniu i w marcu ceny są znacznie niższe niż w głównym sezonie. Żegnajcie Alpy – bogaci turyści z Europy Wchodniej nie muszą już wybierać się do Austrii czy Włoch, by zakosztować iście alpejskiego szusowania. Na Ukrainie prężnie rozwija się bowiem nowy zimowy raj. Ośrodek narciarski Bukovel przyciąga nawet żądnych nowych wrażeń narciarzy z Europy Zachodniej. Nic dziwnego – stacja inwestuje w najnowszą i najlepszą infrastrukturę. Austriacka firma Doppelmayr wybudowała w Bukovelu siedem nowoczesnych, szybkich i bezpiecznych wyciągów krzesełkowych. Dzięki temu stacja stała się pod względem przepustowości wyciągów absolutnym liderem na wschód od Alp: wszystkie 22 wyciągi mogą przewieźć łącznie na godzinę prawie 38.000 osób. Narciarze mają obecnie do dyspozycji 62,5 km tras, ale docelowo ma ich być prawie 300.

 

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd nocny przez Polskę na Ukrainę. Zakwaterowanie. Inauguracja jazdy na nartach. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.

3-6. DZIEŃ
Śniadanie. Jazda na nartach – białe szaleństwo. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji, czas wolny……. nocleg.

Wieczory integracyjne w postaci dyskotek, karaoke, filmów czy grilla. Organizacja czasu wolnego przez pilota grupy w porozumieniu z uczestnikami wycieczki.
7. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Białe Szaleństwo. Wyjazd w drogę powrotną.

8. DZIEŃ
Przyjazd do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem lub busem w zależności od ilości osób, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, pilot, ubezpieczenie (KL 20 000 € – w tym następstwa chorób przewlekłych, NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł, ski), składka na turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: taksa klimatyczna, ski pass, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Ważne informacje:
– na stacji narciarskiej jest obowiązek jazdy w kaskach,
– każdy z uczestników musi posiadać ważny paszport.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Przy wyborze osób z niepełnosprawnością w treści wpisać jaka jest np. intelektualna, osoby na wózku

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Gondola – fot. by Florian Pircher, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-618537/


 

 


Narty Bukovel Białystok, Narty Bukowel Bydgoszcz, Narty Bukowel Elbląg, Narty Bukowel Gdańsk, Narty Bukowel Gorzów Wielkopolski, Narty Bukowel Katowice, Narty Bukowel Kielce, Narty Bukovel Kraków, Narty Bukowel Lublin, Narty Bukovel Łódź, Narty Bukowel Olsztyn, Narty Bukowel Opole, Narty Bukowel Poznań, Narty Bukowel Rzeszów, Narty Bukowel Szczecin, Narty Bukowel Toruń, Narty Bukovel Warszawa, Narty Bukovel Wrocław, Narty Bukovel Zielona Góra

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.