Jaworzyna Krynicka

/Jaworzyna Krynicka
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Jaworzyna Krynicka

2021-01-15T15:42:48+00:00
Kategoria: Narty / Snowboard / Kulig
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Jaworzyna Krynicka to stacja narciarska zlokalizowana w południowej wschodniej części Małopolski w Beskidzie Sądeckim tuż przy Krynicy Zdrój. 6 tras narciarskich w tym najdłuższa 2600 m oraz 2 wyciągi szkoleniowe dla najmłodszych. Bezpieczne, szerokie trasy, w miarę potrzeby dośnieżane i oświetlone. Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji  trasy zjazdowe o łącznej długości ponad 8 km, które są stale ratrakowane. Bardzo dobra infrastruktura, wyciąg gondolowy, kanapowy, krzesełkowy, orczyki oraz liczne bary i karczmy z leżakami do opalania zapewniają relaks i komfort wypoczynku. Przy parkingu-dolnej stacji specjalistyczne sklepy SKI, wypożyczalnie sprzętu, naprawy, ostrzenia, przechowalnie, toalety, gastronomia.
W Muszynie lub Krynicy Zdrój możliwość korzystania z zabiegów leczniczych / na zapytanie / – płatne dodatkowo. Dla chętnych, początkujących, możliwość korzystania z nauki przez instruktorów.
Karnet narciarski – płatny dodatkowo cennik na: www.jaworzynakrynicka.pl

FERIE ZIMOWE W GÓRACH!
Dowolna ilość dni pobytu – termin na zapytanie: biuro@variustur.pl

Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu z rodziną w otoczeniu śnieżnej aury i w zaciszu pięknego uzdrowiska. Atrakcje na świeżym powietrzu oraz komfort wypoczynku to podstawa zimowego szaleństwa.
Zaplanuj z nami ten wyjątkowy, zimowy czas!

W cenie pakietu:
– noclegi w komfortowych pokojach, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, 1x kolacja grillowa z muzyką mechaniczną.
– Strefa relaksu (nielimitowane wejścia w trakcie pobytu dla osób dorosłych).
1 wejście do Aquaparku w sąsiadującym Hotelu – 10m obok (rekreacyjny basen z kaskadami i hydromasażem, gejzer powietrzny, zjeżdżalnia wodna, brodziki dla dzieci, jacuzzi i bicze wodne aromaterapia)

Dodatkowe udogodnienia: Kącik zabaw dla najmłodszych, bezpieczny parking, Wi-Fi, bilard, lodowisko – 2 km od hotelu, bliskość stoków zimowych

Dodatkowo płatne: obowiązkowa opłata klimatyczna 3,20 zł os/doba (dziecko do 3 lat 1,00 zł), wypożyczalnia kijków do Nordic Walking, aquapark i zabiegi SPA w sąsiadującym hotelu SPA, romantyczna kolacja we dwoje, kulig z pochodniami.

Możliwość zorganizowania dojazdu busem za dodatkową opłatą.


Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 
Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Zdjęcie własnością Biura Podróży Variustur


 

 

 


Jaworzyna Krynicka Białystok, Jaworzyna Krynicka Bydgoszcz, Jaworzyna Krynicka Elbląg, Jaworzyna Krynicka Katowice, Jaworzyna Krynicka Kielce, Jaworzyna Krynicka Lublin, Jaworzyna Krynicka Olsztyn, Jaworzyna Krynicka Rzeszów, Jaworzyna Krynicka Szczecin, Jaworzyna Krynicka Warszawa

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.